Yeme & İçme

Godiva’dan çikolata tutkunlarına güzel haber

Godiva, Dünya Çikolata Günü kampanyasıyla çikolatanın verdiği mutluluk hissini ikiye katlıyor

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, Dünya Çikolata Günü’nde de çikolata sanatına yönelik tutkusunu bir kez daha ortaya koyuyor. Çikolata mutluluğunu paylaşma amacıyla kakao çekirdeklerinin Avrupa’ya ilk kez getirildiği 7 Temmuz 1550 tarihi, her yıl dünya genelinde Çikolata Günü olarak kutlanıyor. Premium çikolata markası Godiva,bu mutluluğu olabildiğince fazla kişiye yaymak adına müşterilerini sevindirecek bir kampanyaya imza atarak, seçili ürünlerde yüzde 50 indirim uygulaması başlatıyor.

Godiva’dan çikolata tutkunlarına güzel haber

Godiva.com.tr’de ve Godiva Cafe’lerde indirimli olarak satışa sunulan kutular, Godiva tarafından sizlere ve sevdiklerinize tüm hijyen kurallarına uygun olarak,en güvenli şekilde teslim ediliyor. Yine telefonla sipariş alan seçili mağazalarımız da aynı hassasiyetle paketinizin adresinize ulaşmasını sağlıyor.

Godiva’dan çikolata tutkunlarına güzel haber

Godiva, kurulduğu 1926 yılından bu yana bir klasik haline gelmiş eşsiz pralin ve trüf çeşitleriyle tüketicilere gerçek Belçika çikolatası deneyimi yaşatıyor.  Eşsiz Godiva lezzetlerini www.godiva.com.tr adresinde ve GodivaCafe’lerde bulabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı