Güncel

Gölcüklü muhtarlar bir kez daha toplandı

Toplantıda Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcıları tek tek muhtarları dinleyerek, çözümü için talep ve önerileri not aldı

Gölcük Belediyesi tarafından muhtarların istek ve önerilerinin dinlendiği ve her ay düzenli olarak gerçekleştirilen koordinasyon toplantısı, Sanat Galerisi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcıları Fikret Ormancıoğlu, Mehmet Uzun, Şevket Kaba ve Ahmet Karadağ, İSU Müdürü Hüseyin Denizli ve SEDAŞ yetkilileri ile birlikte Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, “Muhtarlarımızın talep ve öneri bizim için çok önemli. Bu toplantıları düzenli olarak gerçekleştirip, mahallelerimizle ilgili eksik ve sorunları sizlerden dinleyip, çözümünü gerçekleştireceğiz. Başkanımızın önemli bir programı olmasından kaynaklı toplantı ya katılmadı. Ben gerçekleştireceğimiz bu toplantının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gölcüklü muhtarlar bir kez daha toplandı

Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ise, “Gölcük Belediyesi ile koordineli bir şekilde muhtarlarımızın çalışmasını önemsiyoruz. Onun içinde bu toplantıları verimli bir şekilde gerçekleştireceğimize inanıyorum. Köy ve mahalle muhtarları toplantılarına geçmişte olduğu gibi devam edeceğiz. Muhtarlarımızın talep ve önerilerinin çözüme kavuşturulacağına, birlik ve beraberlik içinde Gölcük’ümüz için hizmet üreteceğimizi inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı