Sanat

GÜLİZ AYLA’YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

Güliz Ayla’nın son single çalışması “Sarmaşık”ınakustikversiyonuSarmaşık (Akustik)ve video klibi, Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sunuluyor

Kısa sure once yayımladığı son single çalışması “Sarmaşık” ile beğeni toplayan sanatçı, şarkının akustik versiyonunu da müzikseverlerle buluşturuyor. Etkileyici sözleri, Güliz Ayla’nın güçlü sesi ve performansı ile dikkat çeken şarkının sözü ve müziği Güliz Ayla’ya, akustik düzenlemesi ise Dünya Can Yılmaz’a ait.

GÜLİZ AYLA’YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

EVDE KLİP YAPTI

Arkadaşları tarafından çeşitli zamanlarda çekilen videolara, karantina sürecinde ortaya çıkan ve doğal ev halleriden oluşan videoları daekleyen sanatçı; şarkının akustik video klibini de bu sıcacık görüntülerle evde tamamladı.

GÜLİZ AYLA’YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

7/24 HER HALİYLE GÜLİZ AYLA

Güliz Ayla’nın bugüne kadar kameralara yansımayan (Vapura binen, markete giden, yemek yapan, kedisiyle oynayan, boyama yapan, şarkı kaydeden, kaykay ve motora binen, gitar çalan, bowling oynayan vb.) görüntülerinden derlenen klipte; ayrıca sanatçının arkadaşlarıyla tatil yapıp, gezip eğlendiğiveturne maceralarından oluşan,ev ve sosyal hayatına dair samimi görüntüleri eşliğinde bambaşka bir Güliz Ayla izleyeceksiniz.

VHS efekti kullanılarak kurgulanan video klibin kurgusunu ise yönetmen Gözde Günar üstlendi. 13 Mayıs Çarşamba günü tüm müzik platformlarında “Sarmaşık”ın akustik versiyonunu dinleyebilir, You Tube Guliz Ayla VEVO kanalında da video klibini izleyebilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı