Yaşam

Hasret sona erdi

İZ- SAN- DER iki yıl aradan sonra mükemmel bir etkinliğe imza attı

Lerzan Göremen (Hür Kocaeli) İzmit- Kısa adı İZ- SAN- DER olan İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği yönetimi, üyeleri ve okul mezunları okul bahçesinde bir araya geldi.

Hasret sona erdi

Yoğun katılım

Pandemi şartları nedeniyle 2 yıldır yapılamayan geleneksel pilav günü geçtiğimiz hafta sonu okul bahçesinde gerçekleşti. Eski günlerin yad edildiği geleneksel pilav gününe Kocaeli Büyükşehir Belediyesi geçen dönem Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, CHP Kocaeli eski milletvekili ve geçmiş dönem İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Erenkaya ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın yanı sıra CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İzmit İlçe Kadın Kolu Başkanı Mediha Satıcı ve yönetimi, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ile eski ve yeni mezunlar katıldı.

Hasret sona erdi

Günün yıldızı Tuana

İZ- SAN- DER’in geleneksel pilav gününün bir de yaşı küçük ama aklı büyük bir konuğu vardı. Okulun kantinini işleten Nevin hanımın güzeller güzeli kızı Tuana, tüm davetlilerin ilgi odağı olurken önce Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile sonra annesi Nevin hanımla objektiflerimize poz verdi.

Hasret sona erdi

Hasret sona erdi

Hasret sona erdi

Özlenen tablo

İki yıllık hasretin sona erdiği geleneksel pilav günüde dostlar bir araya geldi. Dernek Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın konuşmalarından sonra sahne alan müzisyenler; Şebnem Us, Ahmet Çığır ve Kaan Yıldırım, birbirinden güzel şarkılarla davetlilere hoşça vakit geçirtti. Yenilen kavurma, pilav ve tatlıların ardından davetliler bir sonraki buluşma için söz birliğinde bulundu.

Hasret sona erdi

Hasret sona erdi

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu