Siyaset

“Hevesi kursağında kalmıştır”

CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, ““İftira ile varılacak hedef, kimseye bir şey kazandırmaz” dedi

Sosyal medya hesabı üzerinden tepki koyan bir başka isim de CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya. Kaya tepkisini şun cümlelerle ortaya koydu: “Uzun yıllar din görevlisi olarak hizmet verdiğini ifade eden Şener İnce’nin toplumda infial yaratacak iftira ile halkımızı din üzerinden ayrıştırma çabası boyunu aşan bir girişimdir. Öte yandan bu kentin bir kadın tarafından yönetilmesini de içine sindiremediğini bizler net olarak anlayabilmekteyiz.

“Hevesi kursağında kalmıştır”

Çirkin bir girişim ile hem Fatma Kaplan Hürriyet’i hem köy muhtarını ve Fethiye halkını toplum nezdinde küçük düşürme hevesi Şener beyin kursağında kalmıştır. Şener Bey gibi düşünenler milletimizin maneviyatını ipotek altına aldıklarını zannederek başkasına söz hakkı tanımamaktadır. Öte yandan farklı görüşteki insanların toplumsal uzlaşı ilkelerine riayet edip, her kesimin ve herkesin hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hareket edecek akli melekelere sahip olamayacaklarına inanmak nereden baksan cahilliktir.

“Hevesi kursağında kalmıştır”

Sayın Fatma Kaplan Hürriyet, İzmitli yurttaşların onayını alarak seçilmiş bir belediye başkanıdır. Hüsran ummak, hata beklemek, halkı;  yapılan tercih sebebiyle hakir görmek izah edilebilir bir tutum değildir. İzmit genç, dinamik, zeki, kararlı ve başarılı bir kadın tarafından layığıyla yönetilmektedir. Başkanımızın hizmet yolunda daima destekçisi olduğumuzu kamuoyu ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı