Turizm

Hotels.com’dan öneriler

Çok para harcamadan, heyecan verici maceralara atılın

Dünyayı görmek ama bunu çok da para harcamamak mı istiyorsunuz? Hotels.com işte tam da bu isteğinizi karşılayabilmek için, dünyanın dört bir yanından bütçe dostu otelleri ve heyecan verici mükemmel destinasyonları sizin için derledi.

Önerilen noktalara özgü olarak hazırlanan seyahat ipuçları ve eşya toplama bilgilerini de içeren bu derlemeyle egzotik oteller dizisinde kalmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Best Western Tbilisi Art Hotel, Gürcistan                      

Bu büyüleyici destinasyon, Gürcistan kültürüne ve tarihine dalıp gitme arzusuyla bütçe dahilinde seyahat eden herkes için harika bir tercih. Başkent Tiflis’te yer alan Best Western Tbilisi Art Hotel, her tür gezgine uyan ve hepsi de iyi döşenmiş 45 konuk odasına sahip.

Toplu taşımaya ve şehir merkezine yakınlığı sayesinde konuklar, minimum masraf ile Tiflis’in büyüleyici simgeleri ile kültürünün tadını çıkarabilir. Şehrin sundukları genelde yaya olarak keşfedilebildiğinden, dayanıklı yürüyüş ayakkabılarını unutmamak gerekir. Yazlarının sıcak ve kışlarının soğuk olduğunu düşünerek valiz hazırlayıp gereksiz eşya almadığınızdan emin olun.

Best Western Tbilisi Art Hotel, gecelik 692TL’den başlayan oda fiyatları ile sizi bekliyor.* Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Unique Art Madero, Arjantin 

Kendinizi Buenos Aires kültürüne bırakmak için yürüyüş turları ile Arjantin sokaklarını keşfedebilirsiniz. Konuklar, Buenos Aires’in tüm eğlencenin yer aldığı turist bölgesinde bulunan, ekonomik olduğu kadar modern ve rahat da olan Unique Art Madero’da kalabilir. Bu seyahatiniz sırasında yerel pazardaki lezzetli yemeklere gömülün veya çok para harcamadan tangoyu doğduğu yerde izlemeye gidin. Valizinize rahat ve renkli giysiler aldığınızdan emin olun. Arjantin’de mevsimlerin Kuzey Yarım Küre’nin tersi olduğunu unutmayın… Yani burada Yeni Yıl yazın yaşanıyor. Yılın ne zamanı olursa olsun alınması şart olan tek şey ise bir şemsiye.

Unique Art Madero gecelik 188 TL’den başlayan oda fiyatları ile sizi bekliyor.* Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hotel Punta Bonita, Dominik Cumhuriyeti

Yerel kültürü tatmak için Santo Domingo’daki pazarları keşfetmeden önce, Dominik Cumhuriyeti’nin doğal güzelliğinin nefes kesici manzarasına karşı Las Terrenas’taki nehirlerden ve dağlardan düşük maliyetli at gezilerine çıkın. Sahil sevenler ise keyifli bir gün için Hotel Punta Bonita’nın üzerinde yer aldığı özel kumsal da dahil olmak sayısız kumsalda güneşin sıcaklığını hissedebilir, o yüzden güneş kreminizi unutmayın. Güneşli Dominik Cumhuriyeti’ni ziyaret ederken daha fazla valiz yeri yaratmak için kalın ayakkabıları ve giysileri yaz elbiseleri, şortlar ve mayolar ile değiştirin. Bu resim gibi otelde çocuklar ve aynı şekilde yetişkinler için bisiklete binme, balık tutma ve sayısız havuzda yüzme gibi birçok aktivite olanağı var.

Hotel Punta Bonita gecelik 464 TL’den başlayan oda fiyatları ile sizi bekliyor.* Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hotels.com’dan öneriler

Premier Old Gates, Azerbaycan

Batı Asya ile Doğu Avrupa arasındaki bu gizli cennet, Doğu ve Batı’nın iyi bir kombinasyonu. Bakü’de konuklar, Icheri Sheher metro istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Premier Old Gates’te konaklayabilir. Ateşler Bölgesi’ndeki volkanları ve dağları veya dağ yamacındaki camileri ziyaret etmeden önce, otelin restoranında bir şeyler atıştırın. Parke taşlı caddelerde yürümek için gereken konforlu yürüyüş ayakkabılarının yanı sıra rahat ve günlük giysiler de şart.

Premier Old Gates gecelik 208 TL’den başlayan oda fiyatları ile sizi bekliyor.* Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

The Milestone Hotel, Nepal

Bütçe dostu bir yer ararken Nepal, lezzetli ve düşük maliyetli yemekleri, ulaşım olanakları ve aktiviteleri ile akla ilk gelenlerden. Doğa severler, yamaç paraşütü yapabilir ve Pokhara’daki gölün büyüleyici manzarasında yürüyüşe çıkabilir. Ziyaretçiler, Katmandu’nun geleneksel mimarisini ve kültürünü ceplerini

boşaltmak zorunda kalmadan tadabilmek için Katmandu Durbar Meydanı yakınlarındaki The Milestone Hotel’de kalabilir.

Bir sırt çantası, rahat yürüyüş ayakkabıları ve seyahat boyu ilk yardım kiti, dünyanın sunduğu en iyi yürüyüş rotalarından birini ziyaret ederken çantanızda olması gerekenlerin başında geliyor.

The Milestone Hotel gecelik 185 TL’den başlayan oda fiyatları ile sizi bekliyor.* Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

*Fiyatlara vergiler ve masraflar dahildir. Fiyatlar 12 Haziran 2019 tarihi itibarıyla geçerlidir; ancak rezervasyon sırasındaki uygunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı