Güncel

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Festivali’nde yer alan üreticiler ve sahne ekiplerine teşekkür etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Festivali’nde emeği geçen Vaveyla Kukla Ekibi, Karikatürist Onur Karagöz, 41 Bando Ekibi, Sahne İzmit İstanbul Chef ve etkinliğe katılan pişmaniye firması sahipleriyle kahvaltıda bir araya gelerek teşekkür etti.

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

“MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEK BİR ETKİNLİK”

Kahvaltının ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “3 günlük pişmaniye festivalimizden sonra hem katılımcı üretimci arkadaşlarımıza hem de sahnede yer alan arkadaşlarımıza teşekkür etmek istedik. Üretici arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde koordine olarak, İzmit’imizin marka değerini yükseltecek bir etkinlik yapmak istedik” dedi.

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

“İZMİT’İN KURTULUŞU İLE BİRLEŞTİRECEĞİZ”

“Göreve geldiğimizden beri İzmit’imizin marka değerleri için projeler üretmeye çalışıyoruz” diyen Hürriyet,“Bu etkinliğin asıl ev sahibi üretici arkadaşlardır. Önümüzdeki yıllarda daha güzel bir proje yapmak istiyoruz. Seneye İzmit’in kurtuluşu ve pişmaniye festivalimizi birleştirmek istiyoruz. Aynı zamanda diğer kentlerden yöneticileri de davet edeceğimiz çok daha büyük bir etkinlik yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

“ESNAFLARDAN OLUMLU TEPKİLER ALDIK”

Hürriyet, “Planlamayı yine üretici arkadaşlarımızla yaparak önümüzdeki yıl daha büyük bir organizasyon yapacağız. Bu etkinlikte halkımızdan da iyi tepkiler aldık. İnsanlarımız ekonomik krizin etkisiyle mutsuz durumda. Bu ortamda en azından halkımızın biraz olsun mutlu olması adına bu etkinlikleri düzenliyoruz. Etkinliğimizle birlikte kentimizdeki esnaflardan da olumlu tepkiler aldık. Bir kez daha bu etkinliğe katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

“GENÇLERİMİZ PROJELERİMİZE DAHİL OLACAK”

Başkan Hürriyet,“Üniversiteyi aşağı indirmek gerekiyor diye seçim döneminde de sürekli bahsettim. Bu etkinliği de üniversiteden başlattık ve üniversite öğrencileri etkinliklere çok ciddi katılım sağladı. Kentimizin ivme kazanması açısından da üniversite öğrencilerin önemi büyüktür. Birçok öğrenci kenti görmeden gidebiliyor. Bu yüzden bütün etkinliklerimiz üniversite ile başlayacak ve o gençlerimiz de projelerimize dahil olacaktır” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı