Yaşam

iftarizmitbel.com adresine yapılan bağışlar 10 bini geçti

İzmit Belediyesi’nin online olarak iftarizmitbel.com adresi üzerinden başlattığı iftar yardımı hizmetine bağış sayısı kısa sürede 10 bini geçti. Gelen yardımlar iftar saatinde sıcak yemek olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediliyor

İzmit Belediyesi’nin pandemi günlerine denk gelen Ramazan ayında ihtiyaç sahipler ile yardımseverleri buluşturmak üzere imza attığı anlamlı projeye destek çığ gibi büyüyor. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in online iftar bağışı yapılabilen iftarizmitbel.com adlı internet sitesini duyurmasının ardından kısa bir süre içinde 10 bin bağış sayısı geçildi Bu sayı her geçen saniye artmaya devam ediyor. Yapılan iftar bağışları Ramazan ayı boyunca her gün İzmit Belediyesi ekipleri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaya devam ediliyor.

iftarizmitbel.com adresine yapılan bağışlar 10 bini geçti

RAMAZAN SOFRALARI AŞSIZ KALMADI

Başkan Hürriyet’in ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ düşüncesiyle başlattığı bu proje yardımseverleri, ihtiyaç sahipleri ile buluşturdu. Ramazan ayının başladığı ilk günde kendi imkanlarıyla ihtiyaç sahiplerine iftar için sıcak yemek servisi yapan İzmit Belediyesi, iftarizmitbel.com online iftar bağışı adresine gelen bağışlarla birlikte Ramazan ayının sonuna kadar ihtiyaç sahiplerine ulaşarak iftar için sıcak yemek servisi gerçekleştirecek.

İFTAR BAĞIŞINDA BULUNMAK İSTEYENLER

Online olarak iftar bağışı yapmak isteyenler iftarizmitbel.com adresine girerek 1 adedi 15 TL karşılığında olmak üzere dilediği kadar iftar yemeğini ihtiyaç sahiplerine bağışlayabilir. Hayırseverler tarafından büyük ilgi gören online iftar bağışı sitesiyle birlikte İzmit’te hiçbir evin sofrası ekmeksiz, susuz ve aşsız kalmayacak.

 

 

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı