Siyaset

İlçe başkanımızı yıpratma çabaları beyhudedir

İlçe başkanımızı yıpratma çabaları beyhudedir … Yıldız; “Yaptığı işi ahlaklı bir şekilde yapan, İzmit’in gülen yüzü, izmitlinin yüreğinde yer bulan sevgili kardeşim İzmit ilçe başkanım TC vatandaşı Pelin Coştur Filiz‘i yıpratma çabaları beyhudedir” dedi. detaylar haberimizde…

İlçe başkanımızı yıpratma çabaları beyhudedir

İyi Parti İzmit ilçe başkanı Pelin Çoştur Filiz hakkında çıkan yıpratma amaçlı haberler hakkında il başkanı Şanbaz Yıldız‘dan tepkili açıklama geldi.

İyi Parti Kocaeli il başkanı Şanbaz Yıldız, Filiz‘e destek verdiği açıklamasında şunları söyledi:

“Seçim sürecinde gece gündüz çalışan, tertemiz yüreği ile Atatürkçü duruşundan taviz vermeden koşan, İzmit belediyesinin kazanılmasında ciddi katkı sunan, partisine, teşkilatına, genel başkanına sadık, yaptığı işi ahlaklı bir şekilde yapan, İzmit’in gülen yüzü, izmitlinin yüreğinde yer bulan sevgili kardeşim İzmit ilçe başkanım TC vatandaşı Pelin Coştur Filiz’i yıpratma çabaları beyhudedir. İyi parti il başkanı olarak ben ve genel merkezimiz sonuna kadar yanında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Aciz kişiliksizlerin uğraşları elbet karşılığını bulacaktır!”

Yıldız, yaptığı basın açıklamasında basın mensuplarına da iletişim çağrısında bulunurken; “basın emekçisi sevgili dostlardan ricam, size gelen asılsız, astarsız mailleri bizlerle paylaşırsanız Kocaeli’nin güzel insanlarını gerçek haberlerle bilgilendiririz” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı