Turizm

İstanbul’un yanı başında bir molaya ne dersiniz?

Sonbaharın elini eteğini çekip kış mevsiminin kapıya dayandığı şu günlerde, tabiatı yakından seyretmeye hazır mısınız?

Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, şehrin keşmekeşinden bir süreliğine de olsa uzaklaşmanız ve sevdiklerinizle keyifli bir mola vermek için; Varınca Para, Axess, Tatil Destek Paketi ve dahası kampanyalar ile soğuk havaya inat içinizi ısıtacak birbirinden avantajlı tatil teklifleri sunuyor. Şehirden uzaklaşmadan ama doğanın eşsiz serüvenini deneyimlemek isteyenlere Sapanca, Ağva, Şile, Polonezköy ve yakın çevresinde bulunan oteller ile şehrin karmaşasından kaçıp dinlemek isteyenlere Bolu, Yalova, Bursa, Kocaeli, Balıkesir ve dahası İstanbul’a yakın birbirinden eşsiz seçenekler sunuyor. Özellikle kısa süreli tatil fırsatlarını değerlendirmek için vazgeçilmez noktalardan olan İstanbul’a yakın konumlanan bu otellerde, keyifli bir hafta sonu tatili yapabilirsiniz.  Korona virüs önlemleri dahilinde güvenle tatil yapabilme alternatifleri sunan Tatilsepeti, Covid-19 salgını adına tedbir alan Bakanlık tarafından sertifikalı otellerinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

İstanbul’un yanı başında bir molaya ne dersiniz?

İstanbul’un yanı başında bir mola

İstanbul’a 1.5 saat uzaklıkta bulunan Sapanca, doğal güzellikleri ve göl kenarında sıralanan otelleriyle eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Dilerseniz özel aracınızla ya da Sapanca otobüsleriyle kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bu sakin tatil beldesinde, doğal güzelliklerin tadını çıkarmanın yanı sıra trekking turlarına da katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/istanbula-yakin-oteller linkini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’un yanı başında bir molaya ne dersiniz?

Yer altından gelen sağlık

Sağlık turizmi için sıklıkla tercih edilen termal oteller de İstanbul yakınlarında konumlanan seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle kış aylarında rahatlatıcı bir tatil için tercih edilen termal otellerde görevli sağlık koçları, birçok hastalığın tedavisinde kullanılan yer altından gelen mineralli kaplıca suları ile romatizma ve eklem ağrıları gibi hastalıklar için yardımcı tedavi şekilleri belirleyerek dileyen misafirlere hizmet veriyor. Termal otellerin başında, İstanbul’a yaklaşık olarak iki saat uzaklıkta bulunan Yalova ve Bursa otellerinin pek çoğu her şey dahil konsept ile hizmet veriyor.Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/termal-oteller linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı