Eğitim

İZMEK TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

İzmit Belediyesi’nin meslek edindirme kursu olan İZMEK’in tanıtım günleri başladı

İzmit Belediyesi’nin meslek edindirme kursu olan ve bilişim teknolojileri, el sanatları, dil kursları, müzik ve kişisel gelişim kursları olmak üzere toplamda 93 dalda eğitim veren İZMEK’in tanıtım günleri başladı. İzmit Belediyesi Meydanı’nda başlayan tanıtım günleri programı 1 ay boyunca İzmit şehir merkezinde çeşitli noktalarda vatandaşlarla bir araya gelecek.

SOKAK SERGİSİ

Tanıtım günleriyle ilgili konuşan İZMEK hocalarından Ömür Bolol, “İZMEK kurslarında el sanatlarımızla ilgili tüm branşlar kursiyerlerimize öğretilip, uygulamaları yaptırılıyor. Çini branşı, ahşap boyama ve diğer el sanatları branşları gösterilmektedir. Bugün burada hem tanıtım yapıp hem de sokak sergisi gerçekleştiriyoruz” dedi.

İZMEK TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI

“KİMSE EVDE KALMASIN”

Tanıtım günleriyle ilgili konuşan bir diğer isim İZMEK hocalarından Bahtışen Keskin, “Kurs tanıtım sergimizi yapıyoruz. Ebru kursunun nelerden oluştuğunu tanıtıyoruz. Kimse evde kalmasın zamanını güzel değerlendirsin istiyoruz. Biz zamanımızı böyle değerlendiriyoruz. Kursiyerlerimizin de zamanlarını sanatsal faaliyetlerle değerlendirmelerin istiyoruz” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı