Yaşam

KALAMIŞ’TA AŞK DOLU BİR GECE

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşıklara birbirinden özel kutlama alternatifleri sunuyor

Kalamış Marina manzaralı Ouzo Roof Restaurant’ta, dramatik soprano Banu Karaca’nın aşk dolu Dünya müziği repertuarıyla romantik bir atmosfer yaşayabilir ya da Türkçe pop müziğin en güçlü seslerinden Tan Taşçı ile Kalamış Balo Salonu’nda romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Yılın en romantik gecesine özel hazırlanan Executive Chef Uğur Alparslan’ın aşk menüsü de gecenin lezzetini ikiye katlayacak.

KALAMIŞ’TA AŞK DOLU BİR GECE

Kalamış Koyu’nun büyüleyici marina manzarasına sahip olan Ouzo Roof Restaurant, Sevgililer Günü’nü daha da özel kılmak isteyen çiftlere eşsiz bir gece vaat ediyor. Klasik müzikten Grek müziğe uzanan birçok tarzda ve dilde geniş bir repertuara sahip Banu Karaca’nın Sevgililer Günü’ne özel olarak seslendirdiği şarkıları dinlemeye doyamayacaksınız.

Otelin Kalamış Balo Salonu’nda ise Türkiye’nin en çok konser veren, sahne performansı ile adından söz ettiren sanatçılarından Tan  Taşçı’nın imza attığı birbirinden güzel şarkıları, kalbinize ve ruhunuza işleyerek bugüne kadarki en romantik Sevgililer Günü’nüzü yaşatacak.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı