Yaşam

Kalyoncu, SASKİ Genel Müdürü Demirci’yi misafir etti

Kalyoncu Sakarya Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci ve Bilgi İşlem Daire Başkanı Yusuf Söğütdelen’i, Nusretiye bulunan yazlığında eşleri ile birlikte ağırladı

Ziyarette Genel Müdür Demirci Başkan Kalyoncu’ya Sakarya’nın anısına Değirmen resmi basılı plaket takdim etti. Başkan Kalyoncu  daha önce Sakarya Büyükşehir Belediyesi Saski Genel Müdürlüğü’ne atanan Demirci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Genel  Müdür  Demirci, Kalyoncu’ya eşi ve Bilgi işlem Dairesi Başkanı ile iadei ziyarette bulundu. Kalyoncu  ziyarete gelen değerli konuklarına en güzel şekilde ağırladı.

KARBAFED Başkanı Başkan Mikail Kalyoncu, ”Değerli hemşerim Demirci ve  Söğütdelen’in  nazik ziyaretlerinden oldukça memnun oldum. Öncelikle şahsım ve yönetim kurulum adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Bizler federasyon  çalışmalarımızı eğitim ve öğrencilerimizin eksiklerinin tamamlanması ve giderilmesi  noktalarında  yoğunlaştırdık. Sayın Genel Müdürüm  bizler Federasyon olarak her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu bilin,bizlere ihtiyaç hissettiğinizde her zaman yanınızdayız” dedi.

SASKİ Genel Müdürü İlyas Demirci de, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ görevine başladığımda sizler  yönetiminizle  şahsımı ziyarette bulundunuz. Şahsımı  çok mutlu etmiştiniz. Öncelikle sahsınızı ve yönetiminizi  kutlamak istiyorum.Bu gün de sizleri Değerli Daire Başkanımla ziyarette bulunduk. Sizler de Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde bir kardeşinizin olduğunu unutmayın, sizlerin bir sıkıntınız olduğunda  ben de emrinizde olacağım” diye konuştu.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı