Spor

Kandıra’da gelenek bozulmadı

Tanspor: 7 – Dostlukspor: 6

Kandıra’da yıllar önce belediye ve kaymakamlık turnuvalarında mücadele etmiş olan ve altmış yaşına gelmiş olan Tanspor ve Dostlukspor oyuncuları arasında bu yıl 6. sı yapılan maç oldukça zevkli ve heyecanlı geçti. Bizkandırayız Platformu Başkanı Aygün Aynagöz’ün ev sahipliği yaptığı maçta; Tanspor adına Ergün Açıkgöz kaptan olarak, Mesut Memiş kalede, Doğukan Sevinen, Gürman Uztürk, İsmail Hakkı Buruş, Mümtaz Er, Olcay Çelik, Hasan Akalın ve Yusuf Mert Açıkgöz oynadı.

Kandıra’da gelenek bozulmadı

Dostlukspor adına ise; Kaptan Orhan Kutlu, kalede İbrahim Gürcan, Yalçın Akkan, Yaşar Akalın, Recai Güzel, Mehmet Can, İbrahim Yılmaz, Derya Özen ve Tansu Okan yer aldı. Oldukça keyifli geçen müsabaka; 7- 6  Tanspor’un galibiyeti ile sonuçlandı. Maçı izleyenler arasında Ahsen Okyar, İlker Ersoy, Levent Açıkgöz, Celil Sağlam, Metin Sabancı, İsmail Açıkgöz, Özkan Koç ile Hollanda’dan izinli gelip bayram tatilini Kandıra’da geçiren Hasan İnan ve çocukları yer aldı.

Kandıra’da gelenek bozulmadı

Maç sonunda çeşitli sürprizler vardı. Galip gelen Tanspor’a kupasını vermek üzere Kocaeli Kandıralılar Derneği Denetleme Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Kandıra Gençlerbirliği eski kaptanlarından İlker Ersoy ve Bizkandırayız Platformu Başkanı Aygün Aynagöz birlikte takdim etti.

Kandıra’da gelenek bozulmadı

Kupayı alan Ergün Açıkgöz centilmenlik göstererek Dostlukspor Kaptanı Orhan Kutlu ile birlikte kupayı kaldırdı. Kandıra Burak Market Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz bir sürpriz yaparak tüm oyuncu ve seyirciler için baklava ve ayran ikramında bulundu. Tüm oyuncular ve katılımcılar Burak Market sahibi İbrahim Yılmaz’a teşekkür etti.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu