Yaşam

Kandıralılardan “Yaza Merhaba”

Sinan Yolcu Başkanlığı’ndaki Kocaeli Kandıralılar Derneği, Kerpe Kaptan Restoran’da “Yaza Merhaba” dedi

İş Bankası Kandıra Şube Müdürü Serkan Geçgen’in “Kandıra’da Yeni Gelişmeler” başlığı ile sunduğu konuşması dikkatle dinlenirken “Yaza Merhaba” toplantısına;  Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları; Sinan Yolcu (15.Başkan), Erdal Baykara (2004-2006), Harun Reşit Kocagöz (2012-2014), Prof. Dr. Mehmet Bayrak ( 2016-2018) ve Av. Abdurrahman Kaymak (2018-2020) ile Belediye Başkanları; Ercüment Şahin (1994-1999), Mustafa Öğren (2004-2009), Bekirpaşa son Belediye Başkanı Abdullah Köktürk ( 2004-2009) ve Kuruçeşme son Belediye Başkanı Ali Kahraman (2004-2009) katıldı.

Kandıralılardan “Yaza Merhaba”

Toplantıya ayrıca Bizkandırayız Müzik Grubu hocaları; Engin ve Şahin Ecevit,  Kandıra İlçe Başkanları;  Yusuf Battal  (İYİ Parti) ve Ramazan Nural Arslan (Saadet Partisi),  Kandıra Belediyesi  Meclis Üyeleri: Mustafa Türk ve Gürkan Çakır, Kocaeli Kandıralılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; Sertaç Tugay (TV Yapımcı), Baturhan Üretürk (İnşaat Mühendisi), Mücahit Küçükcici (Mimar), Altınay Uçar (İşadamı) Denetim Kurulu üyeleri; Ahsen Okyar (Mali Müşavir),  Ramazan Dağtekin (Kamu çalışanı), Timurçin Sevilmiş (Taksiciler Kooperatifi Başkanı)  İşadamları; Adnan Dursun (Turizmci – Muhtar), Volkan Bulgurcu, Zeynel Yılmaz, Mehmet Duymuş, Saffet Dönmez, Rahmi Yılmaz, Mustafa Kaan Uçar (İnşaat Müh.) de iştirak etti.         

Kandıralılardan “Yaza Merhaba”

 SERKAN GEÇGEN’E PLAKET

Başarılı sunumu sonrasında İş Bankası Kandıra Şube Müdürü Serkan Geçgen’e, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Sinan Yolcu, Prof. Dr. Mehmet Bayrak ve Bizkandırayız Müzik Grubu Hocası Engin Ecevit plaketini takdim etti.

Kandıralılardan “Yaza Merhaba”

RAHMİ YILMAZ’A PLAKET

Uzun yıllar Otel Asya’da Restoran Müdürü olarak görev yapan ve emekliye ayrılan Rahmi Yılmaz’ın plaketini, Kandıra Belediye Başkanları; Ercüment Şahin(1994-1999), Mustafa Öğren (2004-2009) ile son Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman (2004-2009) birlikte sundu.

Kandıralılardan “Yaza Merhaba”

YENİ ÜYELER

Kuruluşunun 29.yılını da kutlayan Kocaeli Kandıralılar Derneği’ne yeni üyeler katıldı. Yusuf Battal, Abdullah Köktürk ve Sertaç Tugay, İnşaat Mühendisi Mustafa Kaan Uçar’a, Baturhan Üretürk, Timurçin Sevilmiş ve Ramazan Nural Arslan da, işadamı Zeynel Yılmaz’ın üyelik rozetini taktı.

Kandıralılardan “Yaza Merhaba”

OKYAR’A “BAŞKAN” ŞİİRİ

Mimar Mücahit Küçükcici tarafından yazılan “BAŞKAN” başlıklı şiir tablosu Abdullah Köktürk, Erdal Baykara ve Abdurrahman Kaymak tarafından takdim edildi.

KÖKTÜRK’E “KANDIRA” ŞİİRİ

Altınay Uçar, Volkan Bulgurcu ve Mustafa Türk, Mimar Küçükcici’nin “KANDIRA” başlıklı şiir tablosunu KBB Kırsal Tarım ve Aromatik Bitkiler İl Koordinatörü Abdullah Köktürk’e takdim etti.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu