Yaşam

KARBAFED’den Pehlevan’a ziyaret

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkan Mikail Kalyoncu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Op. Dr. Yüksel Pehlevan’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi

Başkan Mikail Kalyoncu, “İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanan sayın Op. Dr. Yüksel Pehlevan hocamızın yeni görevinde başarılı olması tek dileğimizdir. Her zaman Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu olarak yanındayız. Hocamızın Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi görev süresindeki başarılı çalışmalarına tanık olduk. Bu başarınız, İl Sağlık Müdürlüğü sürecinde de devam edecektir” dedi.

KARBAFED’den Pehlevan’a ziyaret

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan da, “Öncelikle Sayın Başkan Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirmiş oldukları bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Federasyonun çalışmalarını takip ediyorum. Kamuoyunda dikkat çekecek güzel işlere imzanızı atıyorsunuz. Bu çalışmalarınız esnasında şahsıma hangi noktada ihtiyaç hissederseniz yardımcı olmaya hazırım. Ben de sizlerin çalışmalarınızda başarılı olmanızı dilek ve temenni ediyorum” diye konuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı