Güncel

KARTEPE’DE 19 MAYIS VURGUSU “KORKMA”

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde Kartepeliler 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’nci yıl dönümünü coşkuyla kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında yaptığı çağrıya Kartepeliler de katıldı. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde Kartepeliler saat 19.19’u gösterdiğinde evlerinin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı’nı hep bir ağızdan coşkuyla okudu.

KARTEPE’DE 19 MAYIS VURGUSU “KORKMA”

COŞKU İLE KUTLAMA

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, 19 Mayıs coşkusunu hemşerileriyle birlikte yaşadı. Ataevler Mahallesi’nde hemşerilerini ziyaret eden Başkan Kocaman, balkonlar ile pencerelerini Türk bayrakları ve balonlarla süsleyen hemşerilerine eşlik etti. İstiklal Marşı’nın ardından ellerindeki Türk bayraklarını sallayan bazı vatandaşlar, ıslık ve alkışlar eşliğinde 101. yılı kutladı.

KARTEPE’DE 19 MAYIS VURGUSU “KORKMA”

“SENEYE İNŞALLAH MEYDANLARDA KUTLARIZ”

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’nci yıl dönümünü coşkuyla kutladık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Mayıs çağrısına Kartepeliler de katılarak evlerinin balkon ve pencerelerinden İstiklal Marşı’mızı büyük bir coşku ile okudular. İnşallah seneye sokaklarda, meydanlarda coşkuyla eskisi gibi kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı