Sanat

KBFT üyeleri Bilecik’te

İlimizin en faal sivil toplum örgütlerinden biri olan, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği, hafta sonunu boş geçirmedi

Topluluk üyeleri Bilecik Çukurören Köyü (Kırmızı acı biberi ile meşhur), Şelale, Kınık (Çömlekçiler), Küçük Elmalı Tabiat Parkı ve Bakraz Gölü içerisinde kalan Günyurdu Köyü’nü fotoğrafladı.

KBFT üyeleri Bilecik’te

Yurdumuzun güzel köşelerini fotoğraflamaya devam eden grup üyelerine aynı zamanda eğitim desteği de verilerek, öğrenmeyi, yaparak yaşayarak, deneyimlemeleri sağlanıyor.

KBFT üyeleri Bilecik’te

Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Derneği Başkanı Kemal Kaya, “Gezilerimize olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu güvene layık olmak için biz de daha fazla çalışıyoruz” dedi.

KBFT üyeleri Bilecik’te

Kaya, “Öte yandan gezilerde çekilen fotoğrafların okumaları, Cuma günleri saat 19.00’da İzmit Belediyesi Sanat Galerisinde KOÜ GSF Öğretim Görevlisi Ali Fuat Altın tarafından yapılmakta.

KBFT üyeleri Bilecik’te

Fotoğraf konusunda kendini yetiştirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu etkinliklere, fotoğraflarınızla katılımlarınızı bekliyoruz. Etkinliklerimiz ücretsiz olup, herkese açıktır” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu