Siyaset

Kocaeli DEVA’yı miting heyecanı sardı

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan’ın, partisinin ikinci mitingini Gebze’de yapacağını ilan etmesi ardından Kocaeli teşkilatlarında heyecanlı bir telaş başladı

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nde heyecanlı bir telaş bütün parti teşkilatında görülüyor. Uzun ve yorucu bir sürecin sonucu ancak alınabilen miting izni ardından, ertesi gün Genel Başkan Ali Babacan’ın 17 Haziran Cuma günü Esenler ilçe binası açılışında Gebze Mitingi’ni ilan etmesi partide büyük bir sevince neden oldu.

Kocaeli DEVA’yı miting heyecanı sardı

Gaziantep’te gerçekleşen DEVA Partisi’nin ilk mitinginin ardından ikinci miting için Gebze Kocaeli’nin seçilmesinin çok anlamlı olduğunu ifade eden DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Bu aynı zamanda Genel Merkezimizin ve Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan beyefendinin Kocaeli’ye olan güveninin ve Kocaeli teşkilatının başarılarının takdir edilmesinin bir sonucudur. Biz de il, ilçe ve mahallelerimizle birlikte bu güvene layık olmak için var gücümüzle çalışmaya başladık.

Kocaeli DEVA’yı miting heyecanı sardı

“KENTİN DÖRT BİR YANI BAYRAM YERİ”

Arkadaşlarımız her gün ilçelerinin dört bir yanında kurdukları stantlarla hemşerilerimizi 2 Temmuz Cumartesi günü saat 18. 00’de Gebze yeni adliye binası yanındaki Mevlana Kapalı Pazarı Otoparkı meydanında gerçekleştireceğimiz DEVA Partisi’nin Gebze Mitingi’ne davet ediyorlar. Kentimizin dört bir yanı bu sevinçle bayram yerine döndü. Şu ana kadar halkımızdan müthiş bir teveccüh ve ilgi görüyoruz. Bu da bizi ülkemizin geleceğine yönelik olarak çok daha umutlandırıyor. Allah’ın izniyle Gaziantep Mitingi’nde 45 binden fazla insanı toplayan DEVA Partisi; Gebze İlçe mitinginde hemşerilerimizin de desteğiyle bu sayıyı çok daha yükseklere taşıyacak, buna inanıyor ve hemşerilerime güveniyorum” dedi.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu