Ekonomi

KOTO’da önce meclis, sonra iftar

Kocaeli Ticaret Odası Meclisi, önce aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi, sonrasında iftar yemeğinde bir araya geldi

Kocaeli Ticaret Odası’nın aylık olağan meclis toplantısı, 28 Nisan 2022 Perşembe günü gerçekleştirildi. KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan’ın yönettiği oturumda 4 gündem maddesi ele alındı. Aylık faaliyet raporunu sunmak üzere meclis üyelerine hitap eden KOTO Başkanı Necmi Bulut, odanın üyeleri için bulunduğu girişimlere geniş yer verdi. “TOBB Oda Borsa Başkanları İstişare Toplantısı başta olmak üzere Gelir İdaresi Başkanlığı’nın odamıza gerçekleştirdiği ziyarette ve sonrasında bizim gerçekleştirmiş olduğumuz programlarda, üyelerimizin yaşamış olduğu sorunları ve çözüm önerilerini gündeme aldık” diyen Başkan Bulut, konu başlıklarına da kapsamlarıyla yer verdi.

KOTO’da önce meclis, sonra iftar

BAŞKAN BULUT’TAN BAYRAMLAŞMAYA DAVET

KOTO Başkanı Necmi Bulut’un, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ev sahipliği yaptığı iftar programına, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, SGK İl Müdür Yardımcısı İsmail Yılal ve Vergi Dairesi Başkan Yardımcısı Akın Rıfat Aydoğdu ile meclis üyeleri katıldı. Vali Yavuz, il protokolü ve meclis üyesi konuklarına hitaben konuşma yapan KOTO Başkanı Necmi Bulut, 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü (Bayramın 1. günü) 12.00/ 13.30 saatleri arasında oda hizmet binasında gerçekleştirilecek olan KOTO Üye Bayramlaşma Programı’na davet etti.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu