Yeme & İçme

Kralların günü geldi çattı

Dünya Hamburger Günü alevde ızgara ateşi eşliğinde kutlanacak

Alevde ızgara ateşinin kralı BurgerKing®, ikonik lezzeti Whopper® başta olmak üzere birbirinden avantajlı ve enfes menüleriyle bu sene de Dünya Hamburger Günü’nü lezzet şenliğine dönüştürecek. Vazgeçilmez lezzetlerin adresi BurgerKing®, bu sene Dünya Hamburger Günü’nü burger severlerin evlerine konuk olarak kutluyor. İkonik hamburger Whopper®, 1957’den beri geliştirilerek ulaştığı lezzetiyle herkesin beğenisini kazanıyor. İlk kez Amerika’da satışa sunulan Whopper®, doyurucu Whopper® eti, büyük boydoyurucu susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşan eşsiz bir lezzet olarak günümüze ulaşıyor.

BurgerKing®’in kurucusu James McLamore tarafından yaratılan Whopper®, alevde ızgara konseptinin en popüler burgeri olarak Türkiye’de de en sevilerek tüketilen hamburger çeşitleri arasındaki yerini alıyor.WhopperJr®, hep daha fazlasını isteyenlere özel DoubleWhopper® ve TripleWhopper® çeşitlerinin yanı sıra Türkiye’ye özel geliştirilen Rodeo Whopper® da burger tutkunlarıyla buluşuyor.

BurgerKing®’in lezzet dünyasının bir diğer sevilen oyuncusuBigKing®,doyurucu hamburger eti, leziz cheddarpeyniri, salatalık turşusu, doğranmış marul ve soğana eşlik eden özel BigKing® sosu ve 3 kat özel ekmek ile hazırlanıyor.BigKing® ailesine yeni katılan BigKing® Jr. veDoubleBigKing® ile burger severler BigKing® lezzetini farklı boylarda deneyimleyebiliyor. Reçetesi Türkiye’de değiştirilerek dünyaya yayılan BigKing®, uygun fiyata bol malzeme iddiasıyla lezzetseverlerin gönüllerini fethediyor.

Lezzete erişim kesintisiz sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan BurgerKing®, korona virüs’e (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. Son olarak sosyal izolasyonun önemine dikkat çekmek için önemli bir farkındalık çalışmasına imza atan BurgerKing®, ‘’EVDEK®AL’’ çağrısı yaparak ikonik logosunda yer alan BurgerKing® yazısını hamburger ekmeğinden ev çatısı altına taşıdı.

İlk günden itibaren #evdekal hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda, Tıkla Gelsin® ve Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden de güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ve eldivenle hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında görev yapan çalışanın ateşi ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Güvenli Paket uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınıyor. Ayrıca ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçenekleriyle sıfır temas ile sipariş kapıya bırakılıyor.

BurgerKing® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak www.burgerking.com.trveya Facebook (www.facebook.com/Burger.King.Turkiye) ve Twitter  (twitter.com/#!/BurgerKingTR) üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı