Siyaset

Küçükkaya’dan farklı bir yaklaşım

Camiye ayakkabı ile girme polemiği sürerken, CHP İzmit İlçe eski Başkanı Memhet Ümit Küçükkaya da konuya farklı yaklaştı

CHP İzmit İlçe esk Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Biz de harfine dokunmadan yayınlıyoruz.

ŞENER İNCE HAKLI….

Konu malum. Son olarak Fatma hanım a çok doğru soru sormuş.

Haydi gelin, herhangi bir İlkokulda 1.Sınıf Öğrencilerine bu fotoğrafların ne olduğunu soralım? Ardiye ve Yatakhane seçeneği çıkarsa ben siyaseti bırakıp sizden ve İzmit halkından kamuoyu önünde özür dilemeye hazırım….

Sevgili hocam işte asıl özür dilemen konu bu. Ülkemizde dini öyle bir noktaya getirdiniz ki sadece şekil sizin için önemli.yani halılar ve diğer görseller tamsa orası sizin için ibadethane..

Yani sizin için hoca görünümlü FETÖ’ de din adamıydı. Yıllarca onun ağzıyla binlerce insanın günahına girildi, yapılan kumpaslarla canından, işinden, malından olanların sayısı bugün bile net değil.

Sizin için dini görünümlü her vakıf cidden islama hizmet ediyor sanıyorsunuz. O vakıflar neden ihalelerle uğraşıyor, bakanlıklar da hatta genelkurmayda niye kadrolaşmaya çalışıyor umrunuzda bile değil..hatta ve hatta çalışmadan milyarder hayatı yaşayan şeyhleri sorgulamak hiç aklınıza gelmiyor..

Yılbaşı kutlamasına yok doğum günü kutlamasına bir dünya laf sölüyorsunuz. Niye? aklında ki şekil olan İSLAM a aykırı diye..Ama çocuk tecavüzüne, madende ölen insanlara hiç sesiniz çıkmıyor. Halbuki islam peygamberi dünyanın en emekçi duruşa sahip insanıdır özünden hiç bahsetmiyorsunuz.çocuklar birer melektir diye vaaz edemiyorsunuz. Kendini taşlayan çocuklara bile şevkat gösteren peygamberimizden neden bahsetmesiniz. Çocuk tecavüzcülerine neden lanet okumuyorsunuz.Ama hoca efendinin doğumgününü kutlamakta beis duymazsınız…

Sana göre Cami olan bir yere giren insanların saçına, tırnağına bakacağına aynı mecliste çalıştığın arkadaşına niye destek vermiyorsun, hoca kimliğinle yol göstermiyorsun.Neden (sana göre )olan hatayı örtmekte gece olamıyorsun.

Hoşgörü dini İSLAM mı senin için önemli yoksa vazgeçemediğin kafanda ki şekiller mi?

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı