Yeme & İçme

McDonald’s restoranları yeni döneme hazır

Türkiye’nin eve kapandığı dönemde lezzet tutkunlarına kaliteli ve sağlıklı ürünlerini ulaştıran McDonald’s Türkiye, restoranlarını kademeli olarak açıyor

Çalışanların ve müşterilerin sağlığının birinci öncelik olduğu McDonald’s restoranlarında, 2 Haziran itibarıyla sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde ziyaretçi kabul edilmeye başlandı. McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “Tüm önlemlerimizi aldık, hizmete kaldığımız yerden devam ediyoruz. Misafirlerimizi sevdikleri McDonald’s lezzetleriyle restoranlarımızda buluştururken sosyal mesafemizi de koruyacağız” dedi.

McDonald’s Türkiye, kontrollü sosyal hayata geçişle birlikte restoranlarını yeniden açtı. Türkiye’nin evde kaldığı süreçte lezzet tutkunlarının kaliteli ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlayan McDonald’s Türkiye, yeni dönemde de hizmete kaldığı yerden devam ediyor. 2 Haziran itibarıyla restoranlarını kademeli olarak açmaya başlayan McDonald’s, hijyen ve güvenlik prosedürlerine uygun yeni uygulamalarıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

McDonald’s restoranları yeni döneme hazır

McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “Önce sağlık” diyerek salgının ilk gününden itibaren üst düzey önlemleri hayata geçirdiklerini söyledi. Göktaş, “McDonald’s Türkiye olarak hepimizin evde vakit geçirdiği günlerde Eve Servis, Araca Servis ve Gel Al hizmetlerimiz ile ürünlerimizi güvenli bir şekilde bizi sevenlerle buluşturduk. Yeni dönemde misafirlerimizle yeniden bir arada olacağımız için mutluyuz.Tüm restoranlarımızda Sağlık Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda önlemlerimizi aldık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da herkesi sevilen ve özlenen McDonald’s lezzetleriyle buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Göktaş, alınan önlemleri şöyle sıraladı: “Ürünlerimiz tüm üretim aşamalarında birçok kontrolden geçiyor ve özenle hazırlanıyor. Restoranlarımız ve kullandığımız ekipman sık sık dezenfekte ediliyor. Çalışanlarımızın ateş ölçümleri düzenli olarak yapılıyor. Tüm çalışanlarımız maske ve eldiven takıyor. Düzenli aralıklarla maske ve eldivenlerini değiştiriyorlar. 30 dakikada bir ellerini mikrop kırıcı sabunla yıkıyorlar. Restoranlarımıza girerken müşterilerimizin ateş ölçümü yapılıyor, maske takmalarının zorunlu olduğunu ve ellerini sık sık dezenfekte etmelerini belirten uyarılarımız bulunuyor. Müşterilerimizin sipariş verirken ve beklerken sosyal mesafeyi korumalarını sağlamak için zeminde yer alan göstergeler mevcut. Masa ve sandalyelerde de sosyal mesafeye göre düzenleme yaptık. Kullanıma uygun olanları işaretlerle belirledik.İnternet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda da aldığımız önlemlere detaylıca yer veriyoruz”

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı