Sanat

Mezuniyet sergisi beğenildi

Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay MYO Mezuniyet Sergisi, Seka Kağıt Müzesi Sergi Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu

İzmit Seka Kağıt Müzesi Sergi Salonu’nda gerçekleşen mezuniyet sergisi açılışına Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ercan Yamen,  Tarihçi Yazar Volkan Şenel, Kocaeli Turizm Derneği Başkanı Soner Kılıç,  KOÜ Değirmendere Ali Özbay MYO öğretim görevlileri ile öğrenci, öğrenci velileri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Emeği geçenlere teşekkür

Serginin ev sahipliğini yapan Dr. Öğr. Üyesi Nermin Demirkol, “Sergimiz 2017 yılında eğitim-öğretim başlayıp,  2019 yılının şu günlerinde eğitimlerini tamamlamak üzere olan Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı ile Seramik, Cam ve Çinicilik Programı öğrencilerimizin çalışmalarıdır” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Mezuniyet sergisi beğenildi

Anne, kız birlikte mezun oldu

Ercan Yamen ve davetliler daha sonra sergiyi dolaşarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.  Birbirinden güzel eserlerin yer aldığı mezuniyet sergisinde; 114 parça seramik, 46 parça cam, 68 parça takı ve 21 parça çini çalışması yer aldı. Programın sonunda öğretmen ve öğrencilere belgeleri takdim edildi. Mezuniyet sergisinde anne ve kızının aynı dönemde mezun olarak diploma alması güne ayrı bir güzellik kattı.

Mezuniyet sergisi beğenildi

Mezuniyet sergisi beğenildi

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı