Magazin

MISS MEDITERRANEAN 20 YAŞINDA

GO Güldeniz Odabaş Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 20.’si düzenlenecek olan  Miss Mediterranean  Güzellik yarışmasının kutlama partisi ve  pasta kesme töreni My Meating Beach Clup’ta düzenlendi 

Halen Transatlantik Hotel Göynük’de kampları devam eden kraliçe adayları yarışmanın ana sponsoru GO Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi’ni ziyaret etti. Ünlü estetisyen Güldeniz Odabaş kızların ciltlerini tek tek kontrol etti. Odabaş, finalist güzellere başarılar diledi. Daha sonra güzeller ve organizasyon yetkilileri 20.yıl kutlaması için yarışma sponsorlarından My Meating Beach Club’a gitti ve akşam yemeğinin ardından pasta keserek Miss Mediterranean yarışmasının 20.yılını kutladı.

20 yıldır geleneksel bir şekilde hiç ara vermeden Miss Mediterranean Güzellik yarışmasını düzenlediklerini ve destek veren sponsor firmalara teşekkür ettiğini belirten yarışma organizatörü Ali Bulut, “Belirli bir çizgide ve her yıl çıtamızı yükselterek Miss Mediterranean’ı Türkiye’nin markası haline getirdik. Sevinçliyiz ve 20.yılımızın gururunu yaşıyoruz” dedi.

MISS MEDITERRANEAN 20 YAŞINDA

Tanıtım Production tarafından Bu yıl 20.’si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2019 Güzellik yarışmasının finali 14 Temmuz 2019 tarihinde Transatlantik Hotel gala salonunda  gerçekleşecek. Final gecesine Ünlü top model ve şarkıcı Tuğçe Aral  jüri üyesi olarak katılacak ve yeni çıkardığı albümünden şarkılarıyla geceye renk katacak.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı