Güncel

MÜSİAD Sakarya’da coşkulu bayramlaşma

İş ve siyaset dünyası, MÜSİAD Sakarya bayramlaşma programında buluştu

Geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programına Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 25.Dönem Milletvekili Ali İnci, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, 22 ve 23. Dönem Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan’ın yanı sıra MÜSİAD 2.Dönem Başkanı Mehmet Aracı, ASKON Başkanı Engin Tumbaz, şehir protokolü ve STK Başkanları, MÜSİAD üyeleri ve iş dünyası  katılımıyla gerçekleşti.

MÜSİAD Sakarya’da coşkulu bayramlaşma

Bayramların birlik ve beraberliğine dikkat çeken MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; “Bir ay boyunca bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Şehrimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük. Nihayet, bayramımızı da idrak ediyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.

MÜSİAD Sakarya’da coşkulu bayramlaşma

Böyle güzel bir günde siz değerli işadamlarımızın ve siyasetçilerimizin programımıza katılımlarınızdan dolayı her birinize teşekkür ederim. Geleneksel hale gelen bu programların birbirimizle daha iyi kaynaşmamıza ve birliktelik kültürümüze katkıda bulunmaktadır. Bu doğrultuda hem üyelerimizle, hem de İlimizin değerli protokol üyeleriyle birlikte olarak hasbihal etmiş oluyoruz, milletçe yardımlaşmanın doruğa çıktığı bir bayramı daha huzur içinde yaşamaktayız. “Bu huzur iklimini bize sağlayan Yüce Rabbimize şükrederken; bu vatan için canını feda eden şehitlerimizi de bir kez daha rahmetle anarak bütün Müslüman Alemi’nin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

MÜSİAD Sakarya’da coşkulu bayramlaşma

Twitter hesaplarından da teşekkür ettiler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanæı Ekrem Yüce, ” MÜSİAD Sakarya Şubesi’ne bayram ziyaretinde bulunduk. Başkan İsmail Filizfidanoğlu, yönetim ve dernek üyelerine hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “MÜSİAD Sakarya Şubesinin bayramlaşma programında iş insanları ile buluşup bayramlaştık. Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve MÜSİAD ailesine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin düzenlediği bayramlaşma programına katılarak, iş dünyamızın değerli temsilcileriyle buluşup bayramlaştık. Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve MÜSİAD ailesine misafirperverlikleri içi teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu