Yaşam

Mutluluğa bir adım daha

Çağlanur & Mert çifti ilk adımı attı

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Çobanoğlu ve birçok önemli filmlerin dekorasyon ustalığını yapan Şemsi Çobanoğlu’nun tek oğlu Mert ile Çiğdem & Emre Şahin çiftinin güzeller güzeli kızı Çağlanur; muhteşem bir tören ile nişanlanarak evlilik için en önemli adımı attı.

Mutluluğa bir adım daha

ESBİ Bilgisayar’da görev yapan Mert Çobanoğlu ile Köseoğlu Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapan Çağlanur Şahin çifti, Kocaeli Kartepe’de bulunan Acısu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen nişan töreni ile evlilik adımını attı.

Mutluluğa bir adım daha

Nişan yüzüklerini damadın eniştesi Muammer Gezer’in taktığı nişan törenine Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay, Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı Siyasi İşler Başkanı Neriman Seçkin, damadın patronu olan ESBİ bilgisayar sahibi TUBİFED Yönetim Kurulu Başkanı ve SATSO Meclis Başkan Vekili Necmettin Kırık’ın yanı sıra çiçeği burnunda genç çiftin yakınları katıldı.

Mutluluğa bir adım daha

Çağlanur & Mert çiftinin düğü töreni ise 3 Eylül 2022 Cumartesi günü Karaman yolu üzerinde bulunan Adapazarı Kale Düğün Salonu’nda gerçekleşecek.

Mutluluğa bir adım daha

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu