Moda

NetWork’ten Sevgililer Günü’ne özel kapsül koleksiyon

NetWork’ün Sevgililer Günü için sınırlı sayıda ürettiği kapsül koleksiyon ilhamını, geçtiğimiz Mart ayında 20. yılını kutlayan Matrix filminden ve filmin ikonik deri kostümlerinden alıyor. Derinin dış giyimle başlayan yolculuğu, Sevgililer Günü Koleksiyonu’nda elbiselere, pantolonlara, eteklere, bralette’lere, body’lere uzanıyor. Oyuna aksesuarlar da dahil edilince ortaya, NetWork dilinde yorumlanmış, cesur bir Sevgililer Günü Kapsül Koleksiyonu çıkıyor.

Koleksiyona ait imaj görsellerine https://we.tl/t-GQd4iWOiWG , fiyatlı dekupelere ise https://we.tl/t-WHxoeizPyt linkinden ulaşabilirsiniz. NetWork, Sevgililer Günü içini ddialı parçalardan oluşan özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Bütün zamanların en hit trendi deri, bu yıl, NetWork’ün alışılmışın dışında bir Sevgililer Günü için hazırladığı kapsül koleksiyonunun başrolünde.

NetWork’ten Sevgililer Günü’ne özel kapsül koleksiyon

NetWork’ün Sevgililer Günü için tasarladığı kadın koleksiyonundaki deri şort ve pantolonlara, derin dekolteli ve yarı transparan body’ler eşlik ediyor. Anvelop ve oversize deri elbiseler, deri bralette’lerve tulumlar koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. NetWork’ün Sevgililer Günü Erkek Koleksiyonu ise son derece maskülen. Deri trençkotları, ceket ve pantolonları, siyah oversize trikolar ve balıkçı yaka kazaklar tamamlıyor. Siyahın en ikonik görünümlerini barındıran koleksiyon, cool ve seksi ruhunu tüm kombinlerde hissettiriyor. NetWork Sevgililer Günü Kapsül Koleksiyonu,seçili NetWork mağazalarda ve network.com.tr’de.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı