Yaşam

“Özçakmak, sen bunu da atlatırsın”

Gölcük Belediyesi Basın Yayın Müdürü Haluk Öçakmak karaciğer nakli ameliyatı olacak

Basketbola ve Beşiktaş’a olan tutkusuyla tanıdığımız, değerli meslektaşımız Haluk Özçakmak, İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde ameliyata alınıyor.

Bir süredir karaciğer rahatsızlığı olan Gölcük Belediyesi Basın Yayın Müdürü Haluk Özçakmak’a karaciğer nakli yapılacak.

Ameliyatı Prof. Dr. Yaman Tokat yapacak

Alanında uzman olan Prof. Dr. Yaman Tokat, Florence Nightingale Hastanesi Karaciğer Nakli Merkezi’nde Özçakmak’ın ameliyatını gerçekleştirecek.

Kocaeli Haber Dünyası Sahibi Selçuk Çelebi’ye konuşan Özçakmak, “Kocaeli Haber Dünyası hislere tercüman olan bir basın kuruluşudur. İyi ve kötü gün dostudur. Haluk Özçakmak olarak çevremdeki dostlarıma şunları söyledim. Annemin vefatıyla başlayan siroz rahatsızlığı son boyuta gelince ülkemizin en başarılı tıp insanlarından Prof. Doktor Yaman Tokat’a yöneldim“ dedi.

“Maçı al da gel Haluk”

Florance Nightingale’də onun emin ellerine biricik oğlundan alınacak olan karaciğerin bir bölümü nakledilecek. 11 Aralık Çarşamba veya 12 Aralık Perşembe günü ameliyat olacak meslektaşımız. Benim kadim dostum Haluk. Sen bunu da geçer ve potaya basketi atarsın. Hür Kocaeli Gazetesi olarak bütün dualarımız seninle. Maçı al da gel.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı