Güncel

Perinçek’ten yavru vatana kutlama mesajı

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, “Kıbrıs Barış Harekatı’nın 47. yılı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizin Barış ve Özgürlük Bayramı kutlu olsun” dedi

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek mesajında; “Yarım yüzyıldır canla ve kanla yürüttüğümüz Kıbrıs davasında günün görevi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimizin bağımsız bir devlet olarak tüm dünyaya tanıtılmasıdır. Bu şehit ve gazilerimizin mirasıdır. Kıbrıs Türk’ünün can ve mal güvenliğinin sigortası, Doğu Akdeniz’de kalıcı başarının anahtarıdır.

Anmalarla ve maddi yardımlarla yetinen, gün itibariyle mücadele mevzisinin gerisindeki anlayışlar çözüm değildir. Vatan Partisi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin dünyaya tanıtılması için gerekli tüm hazırlıkları tamamlamıştır. Yakın zamanda gerçek müjdeyi kamuoyuyla paylaşacak, Türk Milletine yeni zaferler kazandıracaktır. Rauf Denktaş başta olmak üzere Kıbrıs Davası’na baş koymuş kahramanlarımızı ve Kıbrıs Barış Harekatı’nda görev yapmış şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyorum” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu