Güncel

Saadet Kocaeli bayramlaştı

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanlığı binasında bayramlaşma programını gerçekleştirdi

Bayramlaşma programı İl Başkanı Zafer Mutlu, İl Sorumlusu Sinan Ejderoğlu, Saadet Partisi Meclis Üyeleri, Saadet Partisi  İlçe Başkanları ve partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

“Bayramlaşmalar kucaklaşmadır”

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Murat Karaturp, ‘’Başı rahmet ortası mağfiret sonu kurtuluş olan bir ramazan ayını daha geride bıraktık, cenabı Allah nice hayırlı bayramlara bizleri eriştirmeyi nasip etsin, bayramlaşmalar kucaklaşmadır, sevinci hüznü paylaşmaktır, katılımlarınızdan ötürü teşekkür ederim” dedi.

Saadet Kocaeli bayramlaştı

“Sevgiyi, saygıyı, kucaklaşmayı, bayram havasını bu ülkeye yaşatacak olanlar bu salondadır”

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, ”Öncelikle her birinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramların neşe içinde mutluluk içinde geçmesini temenni ediyorum. Ne yazık ki vatandaşlarımız bu ramazan bayramını buruk bir biçimde geçiriyor. Ekonomik kriz bayramın tadını kaçıracak duruma dayandı. Gençlerimiz artan otobüs fiyatları karşısında ne yazık ki memleketlerine gidemez duruma geldi. Bayramı memleketlerinde geçirmek isteyenler benzin parası hesabı yapar durumda. İnşallah bu kötü gidişata dur diyecek olanlar bugün bu binayı doldurup taşanlarla olacaktır. Kutuplaşma , kamplaşma iklimine karşı inadına sevgiyi, saygıyı, kucaklaşmayı, bayram havasını bu ülkeye yaşatacak olanlar bu salondadır. Tekrardan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

Saadet Kocaeli bayramlaştı

“Huzur ve barışın olmadığı bir yerde yaşamanın bize uygun olmadığını biliyoruz”

Partilere selamlaşma konuşması yapan Saadet Partisi İl Sorumlusu Sinan Ejderoğlu, “Ramazan ayını idrak ettik.  Müslümanlar Ramazan ayında arzu edildiği gibi geçmesini ister. Biz ileriki süreçte hayatımızın gereği olarak, huzur olmadan bir ortamın bize yaramadığını biliyoruz. Huzur ve barışın olmadığı bir yerde yaşamanın bize uygun olmadığını biliyoruz. Bizim bir arada beraber huzur içinde yaşamamız için mücadele etmemiz gerekiyor. Bunun da mücadelesini en iyi şekilde tüm teşkilatlarımız veriyor. Gayretlerini çalışmalarını görüyorum. Bayram vesilesi ile tüm bu uğurda milli görüşte emek vermiş , ve hayatını kaybetmişlerimize de  Allah’tan rahmet diliyorum. Bayramımız mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Saadet Kocaeli bayramlaştı

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu