Spor

“Sağlığa kulaç at”

Gölcük Belediyesi’nin kuruluşu GÖLAŞ tarafından işletilen, Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, Kış döneminin gelmesiyle birlikte ‘Sağlığa Kulaç At’ kampanyası başlattı

Kampanya kapsamında bireysel girişlerde yetişkin seans ücreti 20 TL’den 15 TL’ye düşürülürken, 3-5 yaş 5 TL, 5 yaş üstü öğrenciler de 10 TL’ye düşürüldü. GÖLAŞ Kart ile de 3 aylık abonelik ise sadece 250 TL olacak.

Gölcük Belediyesi Kış aylarında düzenlediği etkinliklerle vatandaşların sportif faaliyetlere katılımını arttırmayı hedefliyor. Bu kapsamda Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, Kış döneminin gelmesiyle birlikte ‘Sağlığa Kulaç At’ kampanyası başladı.Bu kampanyayla birlikte GÖLAŞ Kart ile kullanım saatlerinde 3 aylık sınırsız giriş sadece 250 TL olarak belirlendi.

KIŞ SEZONUNDA İNDİRİM YAPILDI

Kış sezonunda yüzme sporuna ilgiyi arttırmak için bireysel giriş ücretinde de indirime gidildi. Bireysel girişler yetişkin seans ücreti 20 TL’den 15 TL’ye düşürülürken, 3-5 yaş arası 5 TL’ye, 5 yaş üstü öğrenciler de 10 TL’ye düşürüldü. Uzman kadro eşliğinde hafta içi ve hafta sonu programlarıyla yüzme eğitimi de Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi hizmetleri arasında yer alacak.

HİZMET KALİTESİ ÜST SEVİYEDE

Yeni tarifeye göre havuz Pazartesi günleri dışında 6 gün boyunca; sabah 08.00’den, akşam 21.45’e kadar açık olacak ve yüzme tutkunlarına hizmet verecek. Yarı olimpik olan havuz, 27-28 derece sıcaklıkta sabit tutulurken, aqua parkı ve çocuk havuzu da bulunuyor. Hijyene ve periyodik bakımlara harfiyen uyulan Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde, uzman antrenörler eşliğinde Gölcük Belediyespor bünyesinde şampiyon çocuklar da yetiştiriliyor.

YÜZME BİLMEYEN KALMASIN

Ayrıca yetkililer, Kış sezonunda yapılabilecek en güzel etkinliğin yüzme sporu olduğunu belirtti. “Gölcük’te yüzme bilmeyen kalmasın” sloganıyla, havaların soğumasına rağmen sımsıcak bir ortamda, yüzme öğrenmek isteyen tüm vatandaşları havuza beklediklerini ifade etti. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda yüzme eğitimi dersleri, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere tecrübeli bir kadro ile birlikte veriliyor.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN

Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu Kavaklı Mahallesi 129. Sokak No:5’de adresinde bulunurken, ayrıntılı bilgi almak isteyenler 414 45 53 no.lu telefonu arayabilirler.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı