Yaşam

Şanlıurfalılarda devir teslim

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, görevi ikinci Başkan Ahmet Karagöz’e devretti

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği’nde bayrak değişimi yaşandı. Derneğin kurucu ve 2 dönem seçilmiş Başkanı Cebrail Aydın görevini Başkan Yardımcısı Ahmet Karagöz’e devretti. Yine aynı yönetimde yer alan Ahmet Kaya da istifa ederek yerlerine yedek üyelerden Vahit Kurt ile Ömer Çakmak seçildi. Dernek binasında gerçekleşen devir teslim törenine dernek üyeleri de katıldı.

“DERNEĞİN EMRİNDEYİM”

Devir teslimde konuşan Cebrail Aydın,“Kurucusu ve artık onursal başkanı olmaktan gurur duyduğum derneğimizden gördüğüm lüzum üzere görevi başkan yardımcım Ahmet Karagöz’e bugün devrediyorum. 4 yıl boyunca nasıl hizmet ettiysem bugünden itibaren de onursal başkan olarak derneğimizin emrinde olduğunu belirtmek isterim” dedi.

Şanlıurfalılarda devir teslim

“GELENEKLERİMİZİ YAŞATACAĞIZ”

Görevi devralan Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Ahmet Karagöz ise, “Bizlerin bir araya gelmesine vesile olan, 4 yıldır beraber çalışmaktan onur duyduğum başkanım ve kardeşim Cebrail Aydın’a çok teşekkür ediyorum. Bizler yine onursal başkanımız ile şehrimizi, gelenek ve göreneklerimizi yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı