Yaşam

Sapanca festivalle şenlendi

Sapanca, Türkiye'nin en büyük festivali AL-KO Karavanfest'e ev sahipliği yaptı

Sapanca Kırkpınar’da 18-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen AL-KO Karavan Fest’te eğlenceli anlar yaşandı. Festival, 650’den fazla karavanın bir araya gelmesiyle Türkiye’de bugüne kadar yapılan en büyük karavan festivali olma özelliğini taşıyor.

Sapanca festivalle şenlendi

650’den fazla karavancı ve 60’a yakın karavan firmasının yer aldığı etkinlik 5 gün sürdü.  Fiyatları 200 bin TL ile 4 milyon TL arasında değişen karavanlar, festival alanında göz doldurdu. Festivalin 2. gününde Ragga Oktay, Grup Vitamin ve DJ Hakan Küfündür’ün 90’lar partisi yer aldı. Festival boyunca çocuk atölyeleri, çocuk oyunları ve yarışmalar oldu.

Sapanca festivalle şenlendi

Festivalin 3. gününde gün boyu devam eden etkinliklerin yanında Türkiye ve Avrupa’nın dört bir yanından gelen influencerlar ve turizmcilerle beraber, ‘Türkiye ve Avrupa Karavan Sektörü’ ele alındı.  Katılımcılar, karavancılıkta yeni fırsatlar ve lokasyonların belirlenmesinde öncü olacağında karar kıldılar.  Festivalin son gününde ise Öykü Gürman konserinin ardında AL-KO tarafından festivale katılım sağlayan karavancılar ve misafirlere çekilişlerle hediyeler verildi.

 

Sapanca festivalle şenlendi

Sapanca festivalle şenlendi

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu