Güncel

Sigorta acenteleri iftarda buluştu

Sakarya'nın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren sigorta acenteleri, pandemi dolayısıyla uzun bir aranın ardından düzenlenen iftarda bir araya geldi

Sigorta acentelerinin neredeyse tamamının katıldığı iftarda; manevi duyguların yaşandığı, dostluğun pekiştiği ve sorunların paylaşılarak çözüm önerilerinin sunulduğu bir gece oldu. Sektörel sorunların ağırlıklı konuşulduğu iftarda, yetkisiz olarak çalışan ve çantacı olarak tabir edilen kişilere taviz verilmeyip destek olunmaması ele alındı.

Sigorta acenteleri iftarda buluştu

Sektöre zarar veren, konu ve durumların kendi aralarında çözümlenmesi ve ayıklanmasın gerekliliğinde uzlaşan sigorta acente yetkilileri, uzun bir aradan sonra gerçekleşen bu birlikteliğin çok iyi olduğunu ve sektörel bazda kutuplaşmanın da önüne geçtiğini belirterek, iftarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Sigorta acenteleri iftarda buluştu

Sigorta acentelerinin iftar yemeği buluşmasına yoğun program nedeniyle sonradan katılan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve SATSO Ticareti Geliştirme Komisyon Başkanı, AK Parti Adapazarı Belediye Meclis üyesi, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Behlül Bayrak da çay eşliğinde sohbet ederek istişarelerde bulundu.

Sigorta acenteleri iftarda buluştu

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu