Magazin

Sıla hayranları Harbiye’yi doldurdu

Harbiye'de üçüncü gecede de gelenek bozulmadı

Bursa’da verdiği kapalı gişe konserin ardından yeniden Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne dönen Sıla, Kerki Solfej tarafından düzenlenen konser serisinin üçüncüsünde de şarkılarını mahşeri bir kalabalıkla birlikte seslendirdi.

Gerek coşkusu gerekse bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sıla, en sevilen şarkılarından oluşturduğu özel repertuarı ile 3 saat süren muhteşem bir performansa imza attı. Sahneye ilk olarak parlak yeşil bir Attico elbiseyle çıkan Sıla, ikinci yarıda ise ışıl ışıl bir Douze Studio takım tercih ederek güzelliğini şıklıkla perçinledi.

Sıla hayranları Harbiye’yi doldurdu

Konserinin ilk bölümünün sonlarına doğru zaman zaman yağan yağmura aldırış etmeden kendisine eşlik eden hayranlarına teşekkür eden başarılı sanatçı, ”Bursa’da yer bulamadık. Yarım otobüs sana geldik” sözleri ile kendisine seslenen bir hayranına ise ”Bak işte şimdi çok mahcup oldum. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Umarım beklediğinizden daha fazla eğlenirsiniz” dedi.

Yeni albümündeki Sezen Aksu’nun Zeybek’ şarkısı çok beğenilen Sıla, dün akşam da yine Zeybek şarkısını efeler eşliğinde seslendirdi. Konukların büyük beğenisini toplayan şarkı ve zeybek dansı büyük alkış aldı. Finalde konfeti yağmuru ile müzikseverlere veda eden güzel sanatçı, yoğun tezahüratlar eşliğinde kendisini sahneye tekrar çağıran hayranlarını kırmayarak ‘Engerek’ şarkısına bis yaptı.

Öte yandan biletleri hızla tükenen Sıla, 5-6-11 ve 12 Ekim’de yine Harbiye sahnesinde şarkılarını söyleyerek yedide yedi yapacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı