Moda

Sokağın rüzgarı BadBear’ın üzerinde

BadBear, yenilenmenin izinde ürettiği hava koşullarına uygun ve konforlu ürünlerle yoluna daha güçlü devam ediyor

Sokak modasını takip edenler tarafından vazgeçilmez bir marka haline gelen BadBear, ilginçliği, marjinalliği ve farklı olmanın yolunu kıyafetin tasarım ve konforunda gösteriyor. Hem rahatlıkla hareket etmeyi sağlayan hem de zorlu hava koşullarında yarı yolda bırakmayan BadBear, gün içerisinde kullanıcılarının rahat hareket etmesi için üretiminde gereken özeni en ciddi düzeyde gösteriyor. Gösterdiği özenle kullanıcılarından da pozitif geri dönüşler alan marka, her sezon hava koşulları ile rahat giyimi harmanlayarak adeta bir konfor dalgası oluşturuyor.

Sokağın rüzgarı BadBear’ın üzerinde

Dinamik tarzıyla sokaklarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran BadBear, konforu, rahatlığı isteyen herkes tarafından tercih ediliyor. Renk ve tasarımları ile özgür ve asi ruhu harekete geçirerek kötü hava koşullarında dahi sıcaklık sunan BadBear, sokakta yarattığı özgürlük havası ve tarzıyla kullanıcılarına farklı olmayı hissettiriyor.

Özellikle baharın geldiği bugünlerde renkli kıyafetle kuşanmak isteyenlerin bir numaralı tercihi haline gelen BadBear, üretime geçtiği günden bu yana bahar mevsiminin renkli dünyasını yansıtan tasarımlarıyla hayatı renklendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda da iddaalı tasarımları ile bahar mevsimine giriş yapmayı hedefleyen BadBear; renk, tasarım ve rahatlık üçgenini önemseyerek ürünlerini zenginleştirmeye devam ediyor.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu