Moda

Sporun gücü, bu koleksiyonda

PUMA, sporun gücünü “Unity” koleksiyonuna yansıttı

Global spor markası PUMA, COVID-19’un dünya üzerinde etkisini gösterdiği bu günlerde, sporun birleştirici bir güç ve miras olmasından hareketle, spor yapmaya ve sporun gücünden yararlanmaya devam eden bir gelecek için “Unity” koleksiyonuna imza attı. Koleksiyonla birlikte PUMA, U.N Covid-19 Dayanışma Müdahale Fonu’na bağış yapma sözünü verdi.

Sporun gücü, bu koleksiyonda

“Sporcularımızla ve marka elçilerimizle, spor etrafında birleşen tek bir takımız” felsefesini benimseyen PUMA’nın, sporun birleştirici gücünü temsil eden koleksiyonu “Unity” giyim, ayakkabı ve aksesuarlardan oluşuyor. Koleksiyonun en önemli özelliklerinden biri ise tasarımların renklerini uluslararası bayraklardan alması. Unisex olarak oluşturulan koleksiyonda metal baskılar dikkat çeken detaylar olarak göze çarpıyor.

Sporun gücü, bu koleksiyonda

Unity koleksiyonunda bulunan nötr taban tasarımı ve mavi, kırmızı, sarı, yeşil tonlarıyla öne çıkan ayakkabılar; Future Rider, Ralph Sampson, RS-2K, RS-X³ ve Cali Sport her koşulda şıklığı ve konforu sağlıyor. Sokak modasının öncülerinden olan PUMA’nın “Unity” giyim koleksiyonunda yer alan su geçirmez özellikli eşofmanlarda ise çok renkli dokuma bant ve altın dokunuşlu fermuar detayları dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan çanta ve şapkalar ise canlı renkli baskılarıyla şıklığın tamamlayıcısı oluyor. PUMA Unity koleksiyonu Ağustos 2020 itibariyle seçili PUMA mağazaları ve www.puma.com.tr’de satışa sunulacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı