Turizm

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace’e en prestijli ödül

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, dünyanın en iyisi seçildi

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace; dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan World Luxury Hotel Awards 2020’de ‘Dünyanın En Lüks Her Şey Dahil Konseptli Aile Oteli’ ödülünü aldı. Dünya Turizm Oscarı olarak bilinen ve uluslararası alanda lüks kategoride yer alan otellerin en iyilerinin belirlendiği, “World Luxury Hotel Awards 2020” ödül töreni bu yıl pandemi nedeniyle özel bir etkinlik ile gerçekleştirildi.

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace’e en prestijli ödül

Dünyanın her bölgesinden, farklı kategorilerde bine yakın otelin yarıştığı organizasyonda, “Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace”,  sektör profesyonelleri tarafından yapılan oylama ile “Dünyanın En Lüks Her Şey Dahil Aile Oteli” ödülüne layık görüldü. Swandor Hotels & Resorts Türkiye Bölge Müdürü Barış Alp, tamamen yenilenen tesisleri ile hizmete başlamalarının üçüncü yılında; pandemi şartlarına rağmen, değerlendirmelerdeki en üst derece olan “Global” kategoriye yükselmelerinden dolayı gurur duyduklarını belirtti.

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace’e en prestijli ödül

Pegas Touristik bünyesinde; Swandor Hotels & Resorts çatısı altında PGS Hotels & Resorts, Dessole Hotels & Resorts ve Woovo Hotels markaları ile 5 farklı ülkede yer alan toplamda 12 otel ile faaliyet gösterdiklerini söyleyen ALP; pandemi koşullarında güvenli turizm sertifikası kriterleri ile misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışlarını daha üst seviyelere çıkarabilmek için çalışmaya devam ettiklerini dile getirdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı