Turizm

Taşdelen, otelcilerle buluştu

İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen, Kocaeli Otelciler Birliği Başkanı Sadettin Acar ile birlikte Kocaeli’de hizmet veren turizm belgeli otellere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen ile Kocaeli Otelciler Birlik Başkanı Sadettin Acar’ın ilk adresi İzmit’te hizmet veren oteller oldu. İlk gün Koreana Otel, Ramada Plaza, Baltürk House Hotel, Paris Park Hotel ve La Flora House Otel olmak üzere 5 otel ziyaret edilerek yetkililerden pandemi sürecinde sektörün yaşadıkları değerlendirildi, çalışmalara dair görüş alışverişinde bulunuldu. İşletme sahipleri böylesi ziyaretten oldukça mutlu olduklarını belirterek, memnuniyetlerini aktardı.

Taşdelen, otelcilerle buluştu

YALNIZ BIRAKMADI

Pandemi sürecinde turizm belgeli 55 Konaklama ve 11 Yeme-İçme tesislerine ziyaretlere başladıklarını belirten İl Müdürü Fatih Taşdelen, bakanlık olarak işletmelerin bu zor süreçte yalnız olmadıklarını hatırlattı.Önümüzdeki normalleşme sürecinde işletmecilerin görüş ve beklentilerinin önemli olduğu vurgulandı. Öte yandan ileriye dönük nelerin yapılabileceği, tekrar eski canlılığın nasıl sağlanacağı noktasında ziyaret ve istişarelerin tüm tesisler için devam edeceği açıklandı.

Taşdelen, otelcilerle buluştu

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu