Feşmekan

The Grill Ocakbaşı, Sapanca’da misafirlerini bekliyor

Sapanca’nın huzur veren atmosferinde, bölgenin en büyük ve doğayla başbaşa oteli olan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, bünyesinde bulunan The Grill Ocakbaşı Restaurant’ta; Kocaeli, Sakarya ve Sapanca bölgesinden misafirlerini ağırlıyor.

The Grill Ocakbaşı, Sapanca’da misafirlerini bekliyor

Geleneksel ocakbaşı lezzetini Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetlerle harmanlayan The Grill Ocakbaşı, ocakbaşı kültürüne kazandırdığı modern ve yenilikçi konsepti ile misafirlerine ev sahipliği yapıyor. The Grill Ocakbaşı, yenilenen menüsü, dekorasyonu ve şık ambiyansıyla misafirlerini ağırlarken, modern sunumu ve her damak zevkine uygun lezzetleriyle de klasik mekanlardan farklı konseptiyle dikkatleri çekiyor.

The Grill Ocakbaşı, Sapanca’da misafirlerini bekliyor

The Grill Ocakbaşı, ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan ala carte menüsünde kömür ateşinde pişirilen ızgara, kebap, köfte, katmer tatlısı, künefe ve meze çeşitlerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından özel yiyecek alternatifleri sunuyor. Haftanın her günü 11.00- 23.00 saatleri aralığında misafirlerini ala carte menü ile ağırlayan The Gril Ocakbaşı, Cumartesi ve Pazar günleri de misafirlerini 09.00- 13.00 aralığında serpme Van Kahvaltısı sunuyor.  Van’ın yöresel lezzetlerinin serpme olarak sunulduğu zengin Van Kahvaltısı kişi başı 75 TL’den başlıyor.

The Grill Ocakbaşı, Sapanca’da misafirlerini bekliyor

İstanbul’da 3 ayrı lokasyonda ve Van’da da yer alan The Grill Ocakbaşı, kendilerine ve sevdiklerine özel ve değerli bir zaman dilimi ayırmak isteyenlere, kutlamalarını ve toplantılarını nezih bir atmosferde gerçekleştirmeyi dileyenlere en uygun alternatifleri sunmakta.

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı