Turizm

Türkiye, AL-KO’ya hazır

Muhteşem 'AL-KO Karavan Fest'' sizleri bekliyor

Türkiye’nin en büyük karavan festivali olan AL-KO Karavan Fest, AL-KO sponsorluğunda, Sapanca Kırkpınar’da muhteşem bir organizasyon ile gerçekleşecek

Dünyanın bir gözü Sapanca’da olacak

Dünyanın en önemli karavan turizmi noktalarından biri olma hedefiyle yola çıkan AL-KO Firma Genel Müdürü Armanç Amaç, 18-22 Mayıs 2022 yılı ‘Yaz’a Merhaba Etkinliği’nin çok özel ve içerik açısından dopdolu olacağını belirterek festival organizasyonunun uluslararası boyutlarına dikkat çektiği açıklamasında, “Dünyanın bir çok yerinde faaliyet gösteren bir firma olarak, karavan dünyasında ürettiğimiz malzemeler ile her zaman hizmet etmeye devam edeceğiz. Bunun dışında bu tarz sosyal aktiviteler ile karavancı dostlarımızla buluşacağız.” diye konuştu.

Türkiye, AL-KO’ya hazır

“Turizme katkısı çok büyük olacak”

Firma Genel Müdürü Armanç Amaç, turizmin gözbebeği Sapanca Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı organizasyon için kendilerine minnettar olduklarını belirterek, “Turizmin gözbebeği Sapanca, karavancılar için de çok önemli bir yer teşkil ediyor. Burada çok yoğun ilgi ile karşılaştık ve gördük ki yapılacak daha çok işimiz var. Sapanca, dünyanın önemli karavan turizmlerinden biri durumunda. Bu festival sebebiyle 4 gün boyunca günlük  2 bin 500-3 bin arası insan; Sapanca’da konaklıyor olacak ve farklı bölgelerin beraberinde yurt dışından da icabet edecek olan misafir ve konuklar ile çok büyük organizasyonda bir araya geleceğiz” diye konuştu.

Türkiye, AL-KO’ya hazır

“Tamamen ücretsiz olacak”

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu festivalde, 60 firmanın sergileyeceği karavanlar görücüye çıkacak ve insanların beğenisine sunulacak. Ulusal ve uluslararası 800 civarı bireysel karavancının katılacağı festival sebebiyle çok yoğun bir katılım olacağı öngörülüyor. Günler öncesinden yerlerin tükendiği festivalde karavancıları birbirinden farklı ve özel etkinlikler bekliyor. AL-KO Karavanfest Sapanca’da birbirinden güzel eğlence, yarışma ve konser içerikleri bulunuyor. D.J. Hakan Küfündür, Ragga Oktay, Grup Vitamin ve Öykü Gürman, katılımcı ve konuklara eğlenceli dakikalar geçirmeleri için ‘Yaz’a Merhaba’ etkinliğinde AL-KO Karavan Fest’de bir araya gelecek. Organizasyonun düzenleneceği 4 gün boyunca her gece kamp ateşi yer alacak. Bunun beraberinde Cumartesi günü konser sonrası ‘Büyük AL-KO Çekilişi’ sürpriz ve heyecanlar eşliğinde sizleri bekliyor olacak.

Emeği geçenlere teşekkür

Festivalin Ana Sponsoru ve Organizasyon Komitesi Başkanı, AL-KO Firma Genel Müdürü Armanç Amaç, organizasyonda emeği geçen yerel kamp ve karavan dernekleri, sivil toplum kuruluşları ve organizasyon firmaları başta olmak üzere emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.

İşte festival programı

19.00-23.00 – Ragga Oktay konseri

Grup Vitamin konseri

DJ Hakan Küfündür performansı

90’lar parti

20 Mayıs Cuma

08.00-11.00 – Pilates ve yoga etkinliği

11.00-17.00- Çocuklar için animatör gösterileri

Çocuklara özel atölyeler

Çocuklar için yarışmalar

17.00-19.00- Yetişkinler için yarışmalar

Karavan sohbetleri

Gün boyu DJ Parti

Gün boyu karavan tanıtım stantları

21 Mayıs Cumartesi

08.00-11.00 – Pilates ve yoga etkinliği

11.00-17.00- Çocuklar için animatör gösterileri

Çocuklara özel atölyeler

Çocuklar için yarışmalar

17.00-19.00- Yetişkinler için yarışmalar

Karavan sohbetleri

Gün boyu DJ Parti

Gün boyu karavan tanıtım stantları

20.00-23.00- Öykü Gürman konseri

22 Mayıs Pazar

Festivalden çıkış

Detaylı bilgi için 0530 979 10 48

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu