Siyaset

Vatan Kocaeli’den sendikalara ziyaret

Vatan Partisi Kocaeli İl Örgütü, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” öncesi işçi sendikaları konfederasyonlarının il temsilcilerini  ziyaret etti

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, İl Başkan Vekili Salih Vedat Olguntürk ile İl Sekreteri Sebahat Cicioğlu’nun katıldığı ziyaretlerde Türk-İş İl Temsilcisi Yakup Yıldız, Disk İl Temsilcisi Vedat Küçük ve Hak-İş İl Temsilcisi İdris Ersoy  ile görüşme yapıldı. Dünya ve ülke gündemine ilişkin konular ile ülkemizin içinde bulunduğu enflasyonist sarmalın tek çözümünün üretim devrimi olduğu ve bu süreçte de tüm çalışanların haklarının korunmasının yanı sıra işçi, çiftçi, zanaatkar, küçük-orta-büyük sanayiciler vb. tüm üretim güçlerinin seferber edilerek desteklenmesi istendi.

Vatan Kocali’den sendikalara ziyaret

Vatan Partisi İl Başkanı Arslan, partilerinin  ülkenin dört bir yayında sürdürdüğü “Üretim Devrimi Kurultayları” ile bu konuda başta köylüler/çiftçiler olmak üzere ülkemizin tüm üreticileri ile buluşmaya devam ettiğini, sorunları masaya yatırdığını, çözüm önerilerinin saptadığını ve kamu öncülüğünde planlı bir ekonomik program ile ülkemizin bolluk ve refaha ulaşabileceğinin altını çizdi.

Vatan Kocali’den sendikalara ziyaret

Vatan Partisi’nin başta Genel Başkanları Dr. Doğu Perinçek olmak üzere inançlı, kararlı, birikimli kadroları ve “Üreten Türkiye”, “Birleşen Türkiye” programları ile iktidar olmaya hazır olduğuna da vurgu yapan  İl Başkanı Arslan, ayrıca ziyaret ettikleri tüm işçi konfederasyonları il temsilcileri ile görüşmelerinin sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştiğini ve partileri adına kendilerine teşekkür ettiklerini belirterek tüm çalışanların, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü de kutladı.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu