Yaşam

Yelkenler, mutluluğa açıldı

Dr. Ayşe Zeynep Turan ile Bekir Cıvraz dünyaevine girdi

Emine – Remzi Turan çiftinin güzel kızları; Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Ayşe Zeynep Turan ile Zehra – Salih Cıvraz çiftinin yakışıklı oğulları İnşaat Mühendisi Bekir Cıvraz evlendi.

Yelkenler, mutluluğa açıldı

Yelkenler, mutluluğa açıldı

Büyük bir katılımla gerçekleşen nikah merasimi Antikkapı Düğün Salonu’nda gerçekleşti. E. Avrupa Birliği Bakan Yardımcısı Dr. Alaattin Büyükkaya ve Caudalie Kozmetik Türkiye Müdürü Yasin Kocaoğlu’nun çiftin şahitliğini yaptığı nikaha; Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın, Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, Doç.Dr. Selahattin Genç, eski Belediye Başkanları; Ali Kahraman(Kuruçeşme) ve Esener Macil (Hereke), Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Engin Öztürk, Ecz. Selçuk Arslan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Süslü, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahı Op.Dr. Ali Fatih Ramazanoğlu katıldı.

Yelkenler, mutluluğa açıldı

Yelkenler, mutluluğa açıldı

Mutluluğa ortak olan diğer isimler de: Sanayici Şükrü Bayram, İBB Yapı İşleri Müdür Yardımcısı Serdar Uz, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Yüksel Aksoy, Av. Naci Kara, Marmara Ü. Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi ABD Dr. Öğretim Üyesi Op.Dr. Nihal Durmuş Karaaslan, Endüstri Mühendisi Mustafa Toka, Hematolog Dr. Hasan Dermenci, Elektrik- Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz, Dr. Öğretim Görevlisi Mehmet Yılmaz, İnşaat Yüksek Mühendisi Coşkun Karakadılar, Aile Hekimi Dr. İsmail Çapçı, emekli Kandıra Sağlık Grup Başkanlığı memuru Fevzi Genç, Arkeolog Orhan Kaya, Makine Mühendisi Ömer Öztürk, İşadamı Hasan Baykara, Göğüs Uzmanı Dr. Oktay Taşolar, Ekonomist Cihat Kaymas ve eşleri oldu.

Yelkenler, mutluluğa açıldı

Hür Kocaeli ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı