Güncel

Güngör, Doğan’ın makamında

Kandıra Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü iken kısa süre önce Kocaeli SGK İl Müdürü olarak atanan Özgür Güngör, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti

Servis Şefi Veli Örengül’ün de hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan, Güngör’e yeni görevinde başarılar dileğinde bulunarak,  “Sağlık ve çalışma hayatındaki güvencelerin yerine getirilmesi hepimiz için büyük önem taşıyor” dedi.

İnsanların kendilerini güvende hissettikleri zaman huzurlu ve mutlu olduğunu ve geleceğe de daha umut ve güvenle baktığını söyleyen Doğan, “Ülkemizin her bir yerinde hizmet veren bu kuruluşumuzda görev yapmak çok önemli.   Özellikle sosyal güvenlik gelecekteki potansiyel yaşlılarımıza her tür hizmetleri sunan bir kuruluş. Bu sebeple sosyal güvenlik sisteminin güçlü olması bugün açısından ne kadar önemliyse gelecek içinde büyük önem taşıyor” diye konuştu.

Sıcak karşılaması ve samimi yaklaşımı için Başkan Doğan’a teşekkür eden SGK İl Müdürü Özgür Güngör de, “Kurumumuzun ve görevimizin öneminin farkında olan biri olarak bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayretinde olacağız. Başkanımızdan, İzmit ile ilgili bilgi almak ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak istedik.  Kendisinin yapıcı yaklaşımları ve destekleri bizim için çok önemli” ifadelerini kullandı.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu