Güncel

ADD, 10 bin imzaya ulaştı

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi’nin  “3.Havalimanının adı ATATÜRK olsun! Bir imza da senden!” adlı imza kampanyasında 1 haftalık zaman dilimi içinde yürüyüş yolu ile eş zamanlı olarak mahallerde tamamlandı

ADD Kocaeli Şubesi’nden yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “İzmit’in en büyük mahallelerinin de içinde olduğu geniş kapsamlı mahalle çalışması ile birleşen imza kampanyamızda toplanan imza 10bin’i bulmuştur.

Her gün ortalama 5 saat yaptığımız saha çalışması ile günde 1500 imza toplamış durumdayız. Bu da saatte 300, dakikada 5 imza demektir. Yani Kocaeli halkı stantlarımıza 12 saniyede 1 imza vererek hem kampanyamıza büyük il göstermiş hem de 3.Havalimanının adının ATATÜRK olması noktasında kararlılığını ortaya koymuştur.

Biliyoruz ki şartlar elverip de imza kampanyasını her bölgede ve daha uzun zaman diliminde yapsak, sadece Kocaeli de milyonlara ulaşacağız.

‘Yeni Türkiye Yeni Tarih’ zihniyetiyle hareket eden; Atatürk Devrimi’nin tüm kazanımlarını yok etmek çabasındaki siyasi anlayışa, Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi olarak halkın tercihini bir kez daha göstermiş durumdayız!

” Atatürk ‘süz bir Türkiye, Atatürk’ süz bir tarih” yaratma gayretleri içerisinde bulunanlara karşı saha çalışmasını yürüten ADD Kocaeli Şubesi’ni görmezden gelen veya basın açıklamalarımıza, çalışmalarımıza sansür uygulayan basın yayın organlarını da meslek etiğine davet ediyoruz.

ADD Kocaeli Şubesi Kocaeli Kitap Fuarı’nda Atatürk düşmanlarına karşı göstermiş olduğu kararlı duruş:

Haber yaptığı için gözaltına alınan gazeteciler ile omuz omuza, ekmeğe gelen haksız sinsi zamdan dolayı mağdur olan yurttaşımız ile kol kola ve 10 bakanlığın bütçesinden fazla bütçeye sahip olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin borç batağında yüzdüğünü sansürlemeye çalışmayan tüm kurumlar ile sarsılmadan devam edecektir.

İktidarın son icraatlarından bir olan Amerikan MC Kinsey şirketine, danışmanlık adı altında 16 bakanlığın teslim edilmesini ulusal güvenliğimiz ve uluslararası onurumuza vurulmuş darbe olarak görmekteyiz. Bu uygulama Düyun-u Umumiye’nin yeni versiyonudur. Dün dolar yakanları eğer samimi iseler bu olay karşısında biz Atatürkçüler olarak sokaklarda tekrar görmek istiyoruz

ADD Kocaeli Şubesi yönetimi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana; protokol ziyaretlerini, salon toplantılarını, biz bize panelleri ve “-mış “ gibi yapmayı reddeden bir görev üstlendik.

ADD Kocaeli Şubesi sokakta, mahallelerde, köylerde halk ile iç içe Kemalist propaganda yapmaya devam edecektir. Tüm vatansever Atatürkçüleri bu misyon altında şubemize mücadeleye davet ediyoruz”

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu