Ekonomi

Adnan Yılmaz, iletişim sektöründe

Eski meslektaşlarımızdan Adnan Yılmaz’ın ortaklarından biri olduğu Yaman İletişim, Tepecik Mahallesi İstiklal Caddesi’nde hizmete girdi

Kocaeli’de  uzun yıllar gazetecilik yapan Adnan Yılmaz, Yaman İletişim ile telefon sektörüne adım attı. Sıfır ve ikinci el telefonda uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yaman İletişim, sektördeki 7 yıllık tecrübesiyle Kocaelilileri bekliyor. Adnan Yılmaz, Yusuf Yaman ile telefon konusunda A’dan Z’ye her şeyi Yaman İletişim ile İzmitlilere sunuyor.

İzmit Tepecik Mahallesi İstiklal Caddesi No:46 adresinde hizmet vermeye başlayan Yaman İletişim’de telefona dair A’dan Z’ye her şey mevcut. Yusuf Yaman ve Adnan Yılmaz’ın işletmeciliğinde hizmet veren Yaman İletişim’de yedek parça ve teknik servis hizmeti de veriliyor. Ayrıca dükkanda telefon kılıfı, kırılmaz cam, kulaklık, şarj aleti, batarya gibi materyaller de satılıyor. İlimizdeki gazeteciler, telefonla ilgili bir sıkıntısı olduğu zaman eski meslektaşımız olan Adnan Yılmaz işletmeciliğini yaptığı telefoncu dükkanına uğrayabilir.

Adnan Yılmaz, iletişim sektöründe

İletişim sektörüne adım atan Adnan Yılmaz, “7 yıldır bu sektörün içindeyiz. İstiklal Caddesi’nde müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Sabah saat 09:00 ile akşam saat 21:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Hafta sonu da açığız. Aksesuar kılıflarımız 5 TL-40 TL, kırılmaz cam 10 TL-5 boyutlu kırılmaz cam 35 TL, kulaklık 10 TL-30 TL, şarj aletini15-35 TL arasında değişen fiyatlarla satıyoruz” dedi.

Adnan Yılmaz, iletişim sektöründe

Sözlerini sürdüren Yılmaz, “Her marka ikinci el ve sıfır telefon var. Teknik serviste kendimize çok güveniyoruz. 2. el ve sıfırda telefon adresi Yaman İletişim olarak geçer. Müşterimizi birinci planda tutarız. Memnuniyet bizim için çok önemli. İşimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. I Phone marka telefonlara gelen zamdan sonra ikinci elleri daha çok satıyoruz. Son gelen kur artışına göre yarı yarıya fark var. Döviz kurundaki yükselişe rağmen bunu fiyatlarımıza bu değişikliği pek yansıtmıyoruz” diye konuştu.

Adnan Yılmaz, iletişim sektöründe

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu