EkonomiSağlık

AgeSA’dan Kadınlar Günü’ne özel kişisel bakım ve sağlıklı yaşam paketi

AgeSA’dan Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

 

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor. 1-31 Mart tarihleri arasında, geleceğini biriktirmek için AgeSA üzerinden Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılan tüm kadınlara, bir yıl boyunca geçerli olacak kişisel bakım ve sağlıklı yaşam paketleri hediye ediliyor.

 

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider kuruluşlarından AgeSA, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Mart ayı boyunca bireysel emeklilik sistemine (BES) katılacak kadınlara özel bir hediye sunuyor. 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında AgeSA’dan BES planı başlatan tüm kadın katılımcılar, bir yıl boyunca geçerli olacak kişisel bakım ve sağlıklı yaşam paketlerinden faydalanıyor.

 

Mart ayı boyunca BES planıyla birikim yapmaya başlayan kadın müşteriler, AgeSA’nın hediye ettiği Kişisel Bakım Paketi kapsamında anlaşmalı kuaför, saç tasarım merkezleri, cilt bakım merkezleri, güzellik merkezleri, lazer epilasyon merkezleri ve kozmetik mağazalarında indirimli ve ayrıcalıklı hizmetlerden, kampanyalardan faydalanabiliyor. Ayrıca anlaşmalı kurumlarda cilt analizi, saç analizi ve stil danışmanlığı hizmetleri de ücretsiz olarak sağlanıyor. Sağlıklı Yaşam Paketi ise anlaşmalı sigara bırakma merkezlerinde, spor salonları, dalış, yelken ve binicilik merkezlerinde %40’a, SPA ve pilates merkezlerinde %30’a varan indirimlerin yanı sıra dönemsel ücretsiz seanslar sunuyor. Üstelik anlaşmalı hastane ve özel muayenelerde geçerli, sağlıklı beslenme danışmanlığında ilk seans ücretsiz, sonraki seanslarda %30’a varan indirimlerle hizmet alınabiliyor.

 

Kampanya detayları, bilgi ve randevu için www.agesa.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

AgeSA Hakkında

AgeSA, Sabancı Holding ile iki yüz yıllık sigortacılık geçmişi olan Belçikalı sigorta şirketi Ageas’ın ortaklığıdır. AgeSA aynı zamanda halka açık bir şirket olup, hisseleri “AGESA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AgeSA, bireylerin tasarruf ve birikim ihtiyaçları için bireysel emeklilik ürünleri sunmaktadır. Aynı zamanda, müşterilerine sunduğu hayat ve kaza sigortası ürünleriyle de yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı bireyleri ve ailelerini güvence altına almaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu