Siyaset

AK Kadınlar kampta

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları, yerel seçim stratejisinin belirlenmesi ve eylem planlarının oluşturulması için kampa girdi

AK Parti İl Kadın Kolları seçim çalışmalarına başladı. Yerel seçim çalışmalarını planlayan kadınlar düzenlenen Seçim Stratejisi Kampı’nda bir araya geldil. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayan ‘Seçim Stratejisi Kampı’ toplantısına İl Kadın Kolları Yürütme Kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanları ile ilçe SKM (Seçim koordinasyon Merkezi) başkanları katıldı.

“DAYANIŞMA İÇİNDE, PROJELERİMİZLE VAR OLDUK”

Toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, “Türkiye’nin kadınlarına siyasette yol açan liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni bir seçime giriyoruz. Bizler AK Kadınlar olarak her zaman olduğu gibi 31 Mart’a kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman seçim için çalışmadık. Hep sahalarda olduk. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde projelerimizle var olduk. Yine aynı ruh ve heyecanla 31 Mart yerel seçimleri için özveri ile mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu toplantımızın sonunda önümüzdeki seçim için eylem planını oluşturmuş olacağız. Bir seçimi daha başarıyla zaferle atlatacağız” dedi.

AK Kadınlar kampta

31 MART’A KADAR PROGRAMLADILAR

Sabah erken saatlerde başlayan ve gün boyu süren kampta Ak Kadınlar, 31 Mart Yerel seçimlerinde Kocaeli’nin bütün ilçelerine yapılacak seçim çalışmalarını programlayıp, eylem planına dönüştürecek. Öte yandan 31 Mart 2019 Mahalli ve İdari Seçimleri ‘Seçim Stratejisi Kampı’ toplantısına MKYK üyesi Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Kocaeli milletvekilleri Fikri Işık , Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili, İzmit Belediye Başkan aday adayı Zekeriya Özak katıldı.

AK Kadınlar kampta

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen görünen karakerleri girin. *Captcha loading...

Başa dön tuşu
Kapalı