Siyaset

AK kadınlarda istişareler gerçekleşiyor

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz 12 ilçede istişare kurullarıyla bir araya geliyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi saha çalışmalarına mola vermeden devam ediyor.Başkan Yılmaz ve Yönetimi Kocaeli’de 17 yıl boyunca partilerinde görev almış kadınlarla çay sohbetinde buluşuyor.12 ilçede de yapılması planlanan toplantılara Karamürsel ,Gölcük ve Kandıra ilçeleriyle başlandı.

Başkan Yılmaz, eski yeni demeden partinin her kademesinde görev almış , Ak Parti’ye gönül vermiş kadınlarla bir araya gelmeye devam edecek.Sıcak bir ortamda gerçekleşen çay sohbetlerinde kadınlar dinleniyor ve görüş alış verişinde bulunuluyor.

AK kadınlarda istişareler gerçekleşiyor

Kocaeli İl Kadın Kollar Başkanı Serpil Yılmaz, toplantılarda gerçekleştirdiği konuşmada,  Ak Parti’nin kadın üye ve yönetici sayısı açısından dünyanın en büyük siyasi kadın topluluğu olduğuna vurgu yaptı. AK Parti siyasetinin ülkeye ve millete kazandırdığı yenilikler içerisinde en önemlilerinden birinin de kadınların aktif siyasette daha çok yer alması olduğunun altını çizdi.

AK kadınlarda istişareler gerçekleşiyor

Toplantılarda yaptığı konuşmalarda, Ak Parti Kurulduğu günden bugüne beraber yol aldıklarını, aynı davanın neferleri olduklarını belirten Başkan Yılmaz, ’’Bu masaların etrafındaki her bir kardeşimle yollarımız kesişti ve her biriyle ayrı anılarımız vardır.17 yıl boyunca beraber mücadele ettik ve etmeye devam edeceğiz. En büyük kazanımımız ise birbirimize dayandıkça büyüyüp, birbirimizin elini tuttukça güçlenmemiz oldu.

Geçirdiğimiz her seçimde beraber yol aldık ve başardık. Bu aile çok büyük ve güçlü bir aile. Biz siyaset yaptığımızı unutup vatanımız milletimiz için buralarda olduk ve olmaya devam edeceğiz. İnandığımız liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bize verdiği destek ve güçle yolumuza daha çok çalışarak devam edeceğiz” dedi.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu